Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Eksmisja z mieszkania komunalnego ( policyjnego) - szukam adwokata w Wie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Na mocy prawomocnego wyroku sądu apelacyjnego o eksmisję dostalam pismo od komornika z prosbą o dobrowolne opuszczenie mieszkania w ciągu 30 dni oraz pismo ,że komornik zwróci się do gminy o wskazanie pomieszczenia tymczasowego.

    Mieszkanie jest komunalne ale do 2009 do wyroku trybunału było w dyspozycji policji.
    Jestem córką zmarlego policjanta.
    Sąd w uzasadanieniu napisał ,że choc teraz zmieniły sie przepisy to na dzien smierci najemców -rodziców obowiązywała ustawa o Policji i art.90 i nie mam prawa do mieszkania.

    Czy ktoś może polecić adwokata z Warszawy ,który podejmie się tej sprawy ?

    Odpowiedz Cytuj
  • Szanowna Pani, mam podobny problem, czy coś się Pani udało wygrać ? może Pani kogoś polecić > Pozdrawiam
  • Reklama

  • Bardzo dziękuje za kontakt
  • Witam, w sierpniu br dostalismy pismo od komornika w sprawie wszczecia eksmisji oraz prosbe o dobrowolne opuszczenie mieszkania. Do chwili obecnej cisza,nie wiem ...moze teraz okres ochronny zimowy , moze dlatego ze przed wyborami albo miasto czeka az sie zwolni pomieszczenie tymczasowe. Siedzimy jak na bombie.prosze ew. o kontakt na adres patrycja62@wp.pl
  • Benia
    Wysłany: 2016-11-11 22:10:10

    Witam mam tytania czy odpisujecie
  • Pawel
    Wysłany: 2016-11-14 21:16:24

    Zapytaj mec. Dariusza Staniszewskiego - bardzo dobry specjalista
  • anna
    Wysłany: 2017-01-17 15:17:50

    Niedługo i ja będę chyba w podobnej sytuacji, mieszkanie (policyjne,komunalne)było taty.Mama jeszcze żyje ale jest b.b.chora,czy po jej śmierci będę musiała opuścić to mieszkanie? Mieszkam z mężem.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane