Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

mieszkanie na zasadzie użyczenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Obecnie mieszkam u matki na zasadzie użyczenia.Mam prawo wspólnie z matką i rodzeństwem do innego lokalu ale matka go wynajęła.Dodam że na umowie najmu nie ma mojej zgody.Czy sąd może na wniosek matki mnie wyeksmitować"na bruk"?Dodaję że jestem osobą niepełnosprawną.Czy będzie mi przysługiwał lokal socjalny do czasu wyjaśnienia sprawy z wynajętym mieszkaniem kiedy będę mógł w nim zamieszkać?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane