Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Notariusz Tczew

Witam.
Poszukuje notariusza z dużym doświadczeniem w Tczewie.
Nie chodzi o cenę, bo wiem,że mają narzucone, ale prędzej o szybkość realizacji dokumentów.
Proszę o radę ze sprawdzonymi notariuszami.

2017.1.26 11:57:14

Odpowiedzi w temacie: Notariusz Tczew (11)

Ja chodzę do kancelarii Cejrowska. Zawsze profesjonalnie, szybko, zrozumiale. Nigdy się nie zawiodłam.

2017.2.16 10:11:44

Kancelaria Cejrowskiej to jedna z lepszych kancelarii w Tczewie. Mają samych profesjonalnych pracowników, a do tego wszystko zawsze jasno przedstawione, w szczególności ceny....

2017.2.21 12:50:43

Dokładnie.Kancelaria Cejrowskiej bardzo świetnie wychodzi na tle innych w Tczewie.Rewelacja. Szybko, sympatycznie, profesjonalnie. Cóż więcej można powiedzieć.Widać że Pani notariusz doświadczenie naprawdę ma.

2017.3.2 13:1:58

Ja również korzystam z kancelarii Cejrowska. Nieraz z firmy się urywam aby załatwić dokumenty, które nagle wyskoczyły w trakcie transakcji. Dobrze, że z Panią Cejrowską współpracuje już od jakiegoś czasu, to nie ma problemu z terminem.

2017.3.21 13:36:17

Najważniejsze to mieć zaufanego notariusza, tak jak w Waszym przypadku jest to pani Cejrowska.Ja niestety wcześniej chodziłem od kancelarii do kancelarii i sprawy załatwiane były w różnym trybie i z różnym skutkiem...

2017.4.11 14:44:57

Szukając kancelarii trafiłam na tą stronę i przeczytałam dużo pozytywnych opinii o pani Cejrowskiej. Opinie na pewno nie są wyssane z palca, bo dokumenty rzeczywiście dostałem szybko. Pełen profesjonalizm. Ja również polecam tą kancelarię.

2017.7.25 10:25:1

Proponuję Kancelarię Pani Cejrowskiej z Tczewa. Niezawodny notariusz.

2017.7.26 9:4:36

Również chodzę z każdą sprawą do pani Cejrowskiej. Bardzo profesjonalne podejście do klienta.

2017.7.27 12:34:30

Ja też korzystałam z usług u Pani Cejrowskiej. Wszystko ok.
Notariusze, których spotkałam brali tematy bardzo proste, szablonówki - gdy trzeba coś bardziej skomplikowanego, np kwestie spółek kapitałowych robią to niechętnie. U Pani Jolanty wszystko było rzetelnie i solidnie.

2017.8.5 16:54:45

Potwierdzam, Notariusz Cejrowska rzetelnie podchodzi do każdej sprawy - pomogła nam w ogarnięciu trudnej struktury KRS spółki prawa handlowego.
Zdecydowanie najlepsza w Tczewie.

2018.4.24 10:12:23

Musiałem odrzucić spadek, który był sporym długiem. Potrzebowałem szybkiej pomocy i taką właśnie otrzymałem w Kancelarii pani Cejrowskiej. Bardzo wysoka jakość obsługi.

2018.10.22 18:46:51

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika