Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Opinie na temat Atrium 21

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • bladedon
  Wysłany: 2009-07-19 00:25:07

  Firma Atrium administrowała nieruchomością położoną przy ul. Ogrodowej 8 w Piasecznie (Józefosław). Firma Atrium nie jest absolutnie godną polecenia. Jako mieszkaniec osiedla byłem zaskoczony postawą firmy, która:
  - nieregulwowała zobowiązań wspólnoty na czas
  - dokonywała zaniedbań w utrzymaniu nieruchomości wspólnych
  - działała opieszale
  W efekcie zwolniliśmy możliwie najszybciej firmę Atrium ze świadczenia dla nas usług.

  Odpowiedz Cytuj
 • Atrium 21
  Wysłany: 2009-08-17 19:09:12

  Bardzo prosimy użytkownika Bladedon o nie spamowanie i nie rozpowszechnianie poprzez wszystkie możliwe fora niepełnych informacji oraz nieobiektywnych i niesprawiedliwych ocen dotyczących działania naszej firmy. W przypadku nie zaprzestania w/w działań, sprawę skierujemy na drogę postępowania sądowego celem zbadania czy nie ma miejsca łamanie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
 • Reklama

 • Ja również jestem mieszkańcem Ogrodowej i mam zupełnie inne zdanie na temat Atrium. Może to wynika z tego, że tam gdzie wcześniej mieszkałem administracją również zajmowało się atrium i kilka razy wyciągnęli mnie z opresji, a może problemy, o których pisze Bladedon wynikały z konfliktu w zarządzie wspólnoty? To nieistotne. Ja postrzegam Atrium jako porządną firmę. Zdarzają się im oczywiście drobne wpadki, ale komu się nie zdarzają?
 • Chciałbym powiedzieć kilka ciepłych słów od siebie na temat Atrium. Pamiętam ich pracę na terenie mojej Wspólnoty w Ząbkach przed kilkoma laty, kiedy chyba przez ok. rok nią administrowali. Byli jedynymi, którzy próbowali egzekwować na poważnie wady od wykonawcy budynków, ale zaproponowana przez nasz zarząd i przez nich uchwała w tej sprawie nie przeszła. Za to przeszła uchwała o ich odwołaniu, zawnioskowana z inicjatywy delikatnie mówiąc ówczesnych pokaźnych dłużników, którym chciano założyć sprawy sądowe, a oni chcieli udowodnić, ze wszystko da się taniej i lepiej. Od tamtej pory już kilkakrotnie zamalowywano wilgoć w garażu, a zadłużenie kilku osób znacznie się zwiększyło. Nie miałbym nic przeciwko, żeby Atrium wróciło, bo jak widać nie zawsze zmiana administratora wynika z racjonalnych pobudek.
 • kuba
  Wysłany: 2017-07-17 16:02:31

  Witam, Posiadam dwa lokale administrowane przez tą firmę więc myślę że mam już trochę większy ogląd sytuacji niż przeciętnie i w obu przypadkach zarządzanie ogranicza się jedynie do wystawiania niemałej faktury za fatalny poziom świadczonych usług. O ile w przypadku pierwszego lokalu jest to tylko nieróbstwo i skrajne olewanie wszystkich możliwych tematów odkładaniu ich na później aż wszyscy zapomną albo już nic się nie da z tym zrobić o tyle w przypadku drugiego lokalu za sprawą nieskromnej osoby Pana Andrzeja Dudy ( tak nazywa się administrator na ul. Strumykowej ) do poprzednich rzeczy muszę dodać brak jakiegokolwiek poziomu kultury osobistej, chamstwo i grubiaństwo. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak fatalnym administratorem pozwalającym sobie w mailach na wycieczki osobiste, pomówienia i oszustwa a także na udostępnianie naszej korespondencji poprzedniemu właścicielowi - bo taki ma kaprys i dodaje maila poprzedniego właściciela do korespondencji mailowej. Mimo wielokrotnego zgłaszania jego zachowania do centrali firmy nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi a więc ostrzegam wszystkie wspólnoty które rozważają współpracę z tą firmą - nie róbcie tego - nie dajcie się omamić wizją genialnej aplikacji dla mieszkańców w której wszystko da się załatwić ponieważ tak nie jest. W strefieklienta24 nie są publikowane żadne dokumenty, nie generują się żadne powiadomienia dla mieszkańców ponieważ nikomu się tego nie chce robić a system jest niedopracowany i tak jak jego poprzednia wersja zapewne nigdy nie będzie działał na poziomie wartym zapłacenia za niego. Relacje z Atrium21 wyglądają tak - jak sami czegoś nie zrobicie to oni na pewno tego nie zrobią.
 • Przasnyska 7
  Wysłany: 2017-08-24 21:55:05

  Szkoda że nie można umieszczać zdjęć bo jak mówią jeden obraz to tysiąc słów, nie mniej jednak firma Atrium 21 to dramat!!!!!! zresztą zapraszam Wszystkich zainteresowanych do zwiedzania osiedla przy Przasnyskiej 7 w Warszawie! zamki w furtkach nie działają od wielu tygodni więc nie będziecie mieli problemu dostać się na osiedle, tylko uwaga żeby nie połamać sobie nóg gdyż w części A osiedla walają się porozrzucane przedmioty i zalegają tony piachu na chodnikach, więc nie ubierajcie ładnego obuwia, na klatkach schodowych jest brudno! generalnie odkąd przejęli administrację to jest syf.Załatwienie sprawy trwa miesiącami! olewają totalnie swoje obowiązki ale kochany Zarząd hojnie ich wynagradza i problemu nie widzi...... Drogo się płaci a w zamian otrzymuję się usługę fatalnej jakości! Godnym pożałowania jest fakt że Zarząd osiedla to grupa SĄSIADÓW( kolesiostwo, kłamstwa,nieodpowiedzialność, brak doświadczenia) !!!!! Bezczelność tych ludzi i nie wywiązywanie się z obowiązków przechodzi ludzkie pojęcie. A miało być tak pięknie jak przejmowali władzę....
 • Daniel
  Wysłany: 2018-04-30 12:57:15

  Witam, jeżeli chodzi o Atrium 21 to żenada. Na moim osiedlu administratorem jest pani Monika P. osiedle Vital park, ul. Piłsudskiego 113 05-091 Ząbki. Ok roku proszę o naprawę przecieku w mojej komórce lokatorskiej i nic. Pani Monika raczej nie umie niczym zarządzać. Wszystkie czynności są przekładna, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maila. Trzeba kombinować żeby się do niej dodzwonić z różnych telefonów. Żenada. Mówi jedno a robione jest coś innego albo i nic. Ostatni przypadek jak Pani Monika wmawia mi że inspektor ma napisać pismo z wizji w komórce i tylko na to czekamy, natomiast po kontakcie z panem inspektorem, pierwszy raz on o tym słyszy. Wiec co innego jest wmawiane przez panią Monikę osoba zainteresowanym sprawa a co innego z tego wynika czyli nic. Zastanówcie się poważnie nad wyborem administratora na swoim osiedlu.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane