Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Opinie na temat Atrium 21

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • bladedon
  Wysłany: 2009-07-19 00:25:07

  Firma Atrium administrowała nieruchomością położoną przy ul. Ogrodowej 8 w Piasecznie (Józefosław). Firma Atrium nie jest absolutnie godną polecenia. Jako mieszkaniec osiedla byłem zaskoczony postawą firmy, która:
  - nieregulwowała zobowiązań wspólnoty na czas
  - dokonywała zaniedbań w utrzymaniu nieruchomości wspólnych
  - działała opieszale
  W efekcie zwolniliśmy możliwie najszybciej firmę Atrium ze świadczenia dla nas usług.

  Odpowiedz Cytuj
 • Atrium 21
  Wysłany: 2009-08-17 19:09:12

  Bardzo prosimy użytkownika Bladedon o nie spamowanie i nie rozpowszechnianie poprzez wszystkie możliwe fora niepełnych informacji oraz nieobiektywnych i niesprawiedliwych ocen dotyczących działania naszej firmy. W przypadku nie zaprzestania w/w działań, sprawę skierujemy na drogę postępowania sądowego celem zbadania czy nie ma miejsca łamanie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
 • Reklama

 • Ja również jestem mieszkańcem Ogrodowej i mam zupełnie inne zdanie na temat Atrium. Może to wynika z tego, że tam gdzie wcześniej mieszkałem administracją również zajmowało się atrium i kilka razy wyciągnęli mnie z opresji, a może problemy, o których pisze Bladedon wynikały z konfliktu w zarządzie wspólnoty? To nieistotne. Ja postrzegam Atrium jako porządną firmę. Zdarzają się im oczywiście drobne wpadki, ale komu się nie zdarzają?
 • Chciałbym powiedzieć kilka ciepłych słów od siebie na temat Atrium. Pamiętam ich pracę na terenie mojej Wspólnoty w Ząbkach przed kilkoma laty, kiedy chyba przez ok. rok nią administrowali. Byli jedynymi, którzy próbowali egzekwować na poważnie wady od wykonawcy budynków, ale zaproponowana przez nasz zarząd i przez nich uchwała w tej sprawie nie przeszła. Za to przeszła uchwała o ich odwołaniu, zawnioskowana z inicjatywy delikatnie mówiąc ówczesnych pokaźnych dłużników, którym chciano założyć sprawy sądowe, a oni chcieli udowodnić, ze wszystko da się taniej i lepiej. Od tamtej pory już kilkakrotnie zamalowywano wilgoć w garażu, a zadłużenie kilku osób znacznie się zwiększyło. Nie miałbym nic przeciwko, żeby Atrium wróciło, bo jak widać nie zawsze zmiana administratora wynika z racjonalnych pobudek.
 • kuba
  Wysłany: 2017-07-17 16:02:31

  Witam, Posiadam dwa lokale administrowane przez tą firmę więc myślę że mam już trochę większy ogląd sytuacji niż przeciętnie i w obu przypadkach zarządzanie ogranicza się jedynie do wystawiania niemałej faktury za fatalny poziom świadczonych usług. O ile w przypadku pierwszego lokalu jest to tylko nieróbstwo i skrajne olewanie wszystkich możliwych tematów odkładaniu ich na później aż wszyscy zapomną albo już nic się nie da z tym zrobić o tyle w przypadku drugiego lokalu za sprawą nieskromnej osoby Pana Andrzeja Dudy ( tak nazywa się administrator na ul. Strumykowej ) do poprzednich rzeczy muszę dodać brak jakiegokolwiek poziomu kultury osobistej, chamstwo i grubiaństwo. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak fatalnym administratorem pozwalającym sobie w mailach na wycieczki osobiste, pomówienia i oszustwa a także na udostępnianie naszej korespondencji poprzedniemu właścicielowi - bo taki ma kaprys i dodaje maila poprzedniego właściciela do korespondencji mailowej. Mimo wielokrotnego zgłaszania jego zachowania do centrali firmy nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi a więc ostrzegam wszystkie wspólnoty które rozważają współpracę z tą firmą - nie róbcie tego - nie dajcie się omamić wizją genialnej aplikacji dla mieszkańców w której wszystko da się załatwić ponieważ tak nie jest. W strefieklienta24 nie są publikowane żadne dokumenty, nie generują się żadne powiadomienia dla mieszkańców ponieważ nikomu się tego nie chce robić a system jest niedopracowany i tak jak jego poprzednia wersja zapewne nigdy nie będzie działał na poziomie wartym zapłacenia za niego. Relacje z Atrium21 wyglądają tak - jak sami czegoś nie zrobicie to oni na pewno tego nie zrobią.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane