Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Wynajmujacy chce abym mu zapłacił 600zł za ogrzewanie gdy wczesniej nie musiałem nic płacic

Co mam zrobić gdy wynajmujący chce mnie oszukać?sytuacja wygląda tak dziś był telefon ze przyszedł rachunek za ogrzewanie mieszkania w wysokości 600zł i ja mam go zapłacić

Wynajmuje mieszkanie 2 rok 2 umowy na 1rok umowa kończy się za 2 miesiące 1pążdziernika podczas podpisywania umowy wynajmujący powiedział ustnie ze będę musiał płacić 1250zł jemu za wynajem + prąd i +gaz
i tyle.Wszystko było ok do dziś dziś powiedział ze mam zapłacić 600zł za ogrzewanie z roku 12/13 wiec zapytałem czemu nie kazał mi płacić za to ogrzewanie w poprzednim roku powiedział ,że nie było rachunku co jest nie możliwe
w umowie mam zawarte opłata 1250zł dla nie + koszty eksploatacji ale to równie dobrze mógłby chcieć abym zapłacił za czynsz i za wodę przecież to tez koszty eksploatacji ustnie powiedział ze 1250 prąd i gaz co mam zrobić walczyć w sądzie czy się poddać i dać te 600zł choc to oszustko 2 miesiące przed końcem umowy

2013.8.14 11:24:23

Odpowiedzi w temacie: Wynajmujacy chce abym mu zapłacił 600zł za ogrzewanie gdy wczesniej nie musiałem nic płacic (1)

Mysle ze najlepszym wyjsciem z sytuacji jest to, bys poprosil o rachunek rozliczeniowy za poprzedni rok /byc moze byla nadplata, nalezaca do Ciebie/ i rachunek obecny z ktorego wynikac mialoby ze masz zaplacic 600 zl. Ja w czynsu place zaliczke na poczet centralnego ogrzewania pod koniec wrzesnia sa spisywane liczniki i nastepuje rozliczenie zuzycia w danym okresie rozliczeniowym, czasami jest tak ze mam nadplate a czasami niestety musze doplacic. Byc moze w tym przypadku jest podobnie.
Pozdrawiam

2013.8.14 14:20:42

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika