Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Alimenty a umowa na zlecenie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,płace na dziecko w wieku dorosłym,uczącym się 200zł,posiadam prace umowę na zlecenie . Sprawa o podniesienie alimentów jest w sądzie,jakoś odczuwalne będzie podniesienie alimentów,szczególnie jeśli opiekunowie dziecka zarabiają 3x więcej niż moje obecne zarobki,oraz,że mam również rodzine na utrzymaniu i kredyt do spłacenia ?

  Odpowiedz Cytuj
 • Witam,płace na dziecko w wieku dorosłym,uczącym się 200zł,posiadam prace umowę na zlecenie . Sprawa o podniesienie alimentów jest w sądzie,jakoś odczuwalne będzie podniesienie alimentów,szczególnie jeśli opiekunowie dziecka zarabiają 3x więcej niż moje obecne zarobki,oraz,że mam również rodzine na utrzymaniu i kredyt do spłacenia ? Alimenty wynoszą oczywiście 200zł,nieprzejrzyście tam napisałem .
 • Reklama

 • Witam,płace na dziecko w wieku dorosłym,uczącym się 200zł,posiadam prace umowę na zlecenie . Sprawa o podniesienie alimentów jest w sądzie,jakoś odczuwalne będzie podniesienie alimentów,szczególnie jeśli opiekunowie dziecka zarabiają 3x więcej niż moje obecne zarobki,oraz,że mam również rodzine na utrzymaniu i kredyt do spłacenia ? Dzień dobry, a jakie ma Pan/i pytanie ? Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz ulewicz.kancelaria@onet.eu
 • vooot
  Wysłany: 2017-02-09 16:59:43

  Chodzi mi o to o ile sąd może podnieść płacone przeze mnie alimenty
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane