Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Brak oswiadczenia o miejscu zamieszkania dziecka do Sadu.Czym grozi?/Pozbawienie praw rodzicielskich

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam.Ojciec mojego dziecka nie placi alimentow dwa lata od zasadzenia i nie interesuje sie dzieckiem juz od 2 lat.Jest za granica,ale zalozyl mi sprawe chyba o przejecie opieki nad synem na niego(alkoholikiem narkomanem itd).W tej chwili tez jest gdzies za granica.Byla u mnie w miejscu zameldowania opieka aby sprawdzic jak dziecko zyje,a nas tam nie bylo.Od 1.5 roku mieszkam z dzieckiem za granica(bez zgody bo nie zjawial sie na rozprawy itp nigdy)Nie moglam tyle czekac na sprawy bez srodkow do zycia.Wyrzucil nas na ulice dlatego wyjechalam.Sad chce teraz jakies oswiadczenie o miejscu zamieszkania dziecka.Nie moge zmyslic bo jak zmysle kolezanki adres to przyjedzie opieka sprawdzic a tam dziecko nie mieszka.Adresu za granica nie moge podac bo wyjechalam bez jego zgody.Co zrobic w takiej sytuacji?Sad opieka neka moja rodzine abym napisala oswiadczenie przed sprawa i mogli sprawdzic jak nam sie mieszka.Dodam od siebie.Dziecku krzywda sie nie dzieje.Ja mam dobra prace a dziecko ma rowiesnikow w swoim wieku bez ktorych nie moze zyc.Zaklimatyzowal sie tutaj dobrze i od 1 sierpnia idzie znow do przedszkola.Co w takiej sytuacji zrobic ?Dodam ze adres ma byc poufny tylko dla Sadu(tacie nie podadza ze wzgledu na bezpieczenstwo)ale napewni wysla kogos do kontroli.Prosze o porade.Adwokat odpada bo podobno w takich sprawach kosztuje 3 tysiace zl a mnie na to niestac bo to dodatkowy koszt.Prosze o porade fachowa.Czy podac ze mieszkam za granica czy zachowac cisze i nic nie pisac itp

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane