Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Czy za odbiór wyroku zaocznego z sądu należy płacić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam.
    Sprawa wygląda tak od dnia 29 grudnia 2017 została wszczęta egzekucja komornicza.Dodam że alimenty są na mnie płacone z funduszu państwa.
    Od tamtej pory nie odebrałam z sądu wyroku zaocznego z którym muszę udać się do funduszu.
    Moje pytanie brzmi czy idąc dnia.19.04.2018roku po odbiór tego dokumentu będe musiałaa coś płacić?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane