Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dobry adwokat do rozwodu z Łodzi a płatność w ratach

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Po poprzednich kiepskich doświadczeniach z Adwokatami z Łodzi zdecydowałam się udać do najlepszej Adwokat od rozwodów z Łodzi Anny Marii Burskiej i w związku z tym mam pytanie do forumowiczów. Czy wiecie czy ta Pani rozkłada płatność za usługę na raty? Wiem,ze mogę się zapytać u źródła ale przyznam szczerze że trochę mi głupio i nie chcę od razu od tego zaczynać rozmowy z tą Panią.

  Odpowiedz Cytuj
 • monikagarda
  Wysłany: 2017-11-26 14:52:31

  Karina trzeba czytać ze zrozumieniem. Informacje są na stronie Adwokata http://annaburska.pl/zasady-wynagrodzenia/ Poza tym Adwokat też człowiek i nie gryzie było się zapytać. Ta Pani jest bardzo mila. Poza tym twój wybór jest bardzo dobry. To najlepszy fachowiec od rozwodów w całej Łodzi w przeciwieństwie do konkurencji.
 • Reklama

 • Witam, z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 • Irena Znyk
  Wysłany: 2018-01-19 13:56:26

  Tak moja droga Adwokat Burska rozkłada płatność na raty. Mnie też było szkoda kasy ale było warto wiec nie masz się co zastanawiać.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane