Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dobry Adwokat Łódź Rozwód - Adwokat Burska pytanie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Z polecenia mojego znajomego, który się rozwodził i czytając opinie na rankingu fachowców http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=89382 wybrałam swojego Adwokata do rozwodu. Mam natomiast pytanie, które z racji trochę krepującej sytułacji nie chcę zadawać mojemu znajomemu i liczę na pomoc forumowiczów. Czy u Pani Adwokat Burskiej można liczyć na rozłożenie płatności na raty? Jeśli ktoś może udzielić mi odpowiedzi będę wdzięczna. Wiadomo jak to jest dzieci mnóstwo wydatków a do tego jeszcze ten nieoczekiwany tj. rozwód. Wiem, że mogłabym zapytać się jej samej,ale przyznam sie trochę się krepuję a nawet obawiam wizyty wiec wolę wcześniej zebrać wszelkie informacje a na samym spotkaniu przejść jedynie do mojego nędznego małżeństwa.

  Odpowiedz Cytuj
 • Aleksandra Opalska
  Wysłany: 2016-05-27 15:37:54

  Wiem że istniala taka możliwość jak Ja korzystałam z usług Pani Mecenas ( rok temu),wiec wydaje mi się ze tak jest nadal. Najlepiej przedzwon do Kancelarii (664 365 410) i się zwyczajnie zapytaj. Nie rozumiem czego tu się bać. Pani Mecenas jest niezwykle mila osoba to normalny człowiek i nie ma potrzeby się bez sensu obawiać :)
 • Reklama

 • Wow dziękuje za błyskawiczną odpowiedz :). To bardzo dobra wiadomość mam nadzieje, że tak jest do tej pory. Pozdrawiam :)
 • Doris
  Wysłany: 2018-01-14 10:28:40

  Sporo czasu mi zajęło znalezienie mecenasa do rozowdu i w końcu trafiłam do adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi i to był strzał w dziesiątkę ???? gdyż moje sprawy nabrały tempa na pierwszym spotkaniu mecenas wyjaśnił mi cały proces i ewentualne jego kierunki dopasował strategie a potem się tego trzymał sprawa zakończyła się sukcesem, a co ważniejsze zgodnie z ustaleniami i moimi oczekiwaniami. Powiem tak duży szacunek doświadczenie adwokata i kancelarii było widać na każdym kroku podejmowanych działań a kontakt z mecenasem był praktycznie o każdej porze co przy dynamice sprawy było dla mnie bardzo wazne. Polecam Dorota
 • Z kolei nt. kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa zapraszam na mój blog oraz do bezpośredniego kontaktu ze mną. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane