Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

dobry adwokat Pani Izabela Łebko-Mazur w Piasecznie pod Warszawą

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jeśli ktoś potrzebuje mecenasa w sprawach rozwodowych i związanych z dziećmi mogę z czystym sumieniem polecić Panią Mecenas. Prowadzi mi kilka różnych spraw, ale przede wszystkim dzięki niej mój syn jest pod moją opieką, a nie u swojej matki co w sądach gdzie ojcowie mają "przechlapane" jest naprawdę wyczynem i za to będę jej zawsze wdzięczny. Zawsze była przygotowana do spotkań, nawet raz prosiła o przełożenie bo nie zdąży się przygotować. Poza tym ma rozsądne ceny i zawsze z góry wiem za co jej zapłacę i ile. Nie ma tu niespodzianek, że jeszcze jest coś do zapłacenia, a nie jeden raz mnie takie coś już spotkało, że u innych musiałem dopłacać koszty które wyskakiwały jak króliki z kapelusza. Warto było pojechać nawet z Bemowa.

  Odpowiedz Cytuj
 • POTWIERDZAM PANI IZABELA ŁEPKO-MAZUR !!! SIOSTRY SYN JEST SKAZANY ZA GŁUPOTE I GDYBY NIE PANI IZABELA TO BY MIAŁ WYKONANE JESZCZE JEDEN WYROK KTÓRY MIAŁ ZAWIESZONY !!! JAKBY SIOSTRA DO NIEJ NIE POSZŁA MIAŁBY JESZCZE 1 ROK DODATKOWO W WIĘZIENIU !!! DZIĘKI PANI ADWOKAT TERMINY PRZESZŁY I SĘDZIA NIC NIE MÓGŁ ZROBIĆ JESTEM W PODZIWIE I DZIEKUJE NAPRAWDE JESTEM SZCZEŚLIWA I POLECAM CHŁOPAK WYCHODZI W GRUDNIU NA WOLNOŚĆ I ODZYSKUJE ŻYCIE !!!
 • Reklama

 • Skorzystałem z usług p.Mecenas i jestem bardzo zadowolony, konkretna pani prawnik, jasne zasady współpracy stawki jakie ma można powiedzieć, że są na bardzo dobrym poziomie ale najważniejsze że jest słowna, wie co robi można powiedzieć że prowadzi człowieka dosłownie za ręke przez te wszystkie nieprzyjemne sprawy do dobrego wyniku. Gdzie indziej miałem wrażenie że liczy się tylko moja kasa, tutaj w ogóle tego nie ma. Trafiłem do p.Mecenas z polecenia znajomej. Co do sprawy to u mnie efekty były bardzo dobre, także polecam tego adwokata.
 • zgadzam sie z tymi komentarzami. bardzo profesjonalna swietna prezencja i skutecznosc na rozprawach. ceny ma ok a jakość to jest górna półka bez dwóch zdan. pozdrawiam i polecam Aga (WIlanów)
 • Była żona pozwała mnie o alimenty i to niemałe 1800 złoty. Sędzia mnie nielubiła i to było widać ale dzięki mojej mecenas wszystko się super skończyło, wszystko odrzucone. Była mocna walka na rozprawie, ale była bardzo bardzo dokładna. Udałem się do mecenas dopiero po pierwszej rozprawie gdzie mnie sędzia zgnębiła, gdyby nie ta adwokat to bym popłynął. Jak sie komuś wydaje że to jest tylko X miesięcznie to trzeba sobie pomnozyć przez X lat płacenia. adwokat godna polecenia, Marek z Konstancina
 • Ja z Piaseczna jeździłam do Warszawy do kancelarii kazus dobryadwokat.eu. Bardzo dobrze się mną zaopiekowali.
 • To prawda, że czasami lepiej dojechać niż szukać czegoś na miejscu. A Warszawa rzut beretem. W prawach rozwodowych nie wolno kierować się półśrodkami. Trzeba wybrać mecenasa kompetentnego, który będzie umiał poradzić sobie także z walką o dzieci czy o majątek. Paweł Budrewicz - to mecenas z Warszawy, którego moge polecić. Jego ogromna wiedza i doświadczenie przekładają się na wyniki w pracy. Potrafi pomóc i służy wsparciem.
 • Prawdę powiedziawszy w Piasecznie jest kilka dużych kancelarii adwokackich lub radców prawnych, w których pracują prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Przykładem może być [url] www.kancelaria-piaseczno.com.pl [/url]. Pracuje tutaj kilku adwokatów i radców prawnych, z doświadczeniem sądowym.
 • zuza1967
  Wysłany: 2016-10-12 15:10:44

  Ja z czystym sumieniem polecam adwokata Agnieszkę Zaczek ma biuro w Piasecznie ul.Kościuszki 6/2, www.adwokat-piaseczno.pl była sędzia, doświadczona i przede wszystkim dobry człowiek, wysłucha i poradzi...poprowadziła szybko i niedrogo moją sprawę cywilną...polecam Zula
 • Kasiunia
  Wysłany: 2016-12-10 17:55:03

  Ja z kolei mogę polecić w sprawach rodzinnych adwokata z Piaseczna p. Justynę Siedlec. prowadzącą kancelarię adwokacką w Piasecznie. Konkretna rzeczowa i skuteczna mecenas a przy tym poziom cenowy jej usług jest konkurencyjny na lokalnym rynku.
 • Małgorzata Popek
  Wysłany: 2016-12-28 16:25:55

  Mogę polecić adwokata Marcina Hołówka do wszelkich prac związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, spółek z o.o. itp. W firmie, w której jestem zatrudniona pomógł w sporze sądowym z niesolidnym dłużnikiem - udało się odzyskać znaczną kwotę. Był lepszy w negocjacjach i działaniach niż wcześniej zatrudnione inne firmy windykacyjne.
 • Grzegorz Parol
  Wysłany: 2017-04-05 08:53:19

  Polecam kancelarię w Piasecznie . Prowadzą aktualnie moją sprawę rozwodową. Bardzo dobra kancelaria. Kontakt do nich na stronie AdwokaciPiaseczno.pl
 • Weronika
  Wysłany: 2017-08-09 14:49:31

  Ja z kolei jestem bardzo zadowolona z usług mecenas z Piaseczna Justyny Siedlec. Moja wiara na dobrych adwokatów wróciła po kontakcie z Panią mecenas. Poświęciła tyle czasu, uwagi i cierpliwości moim sprawom rodzinnym że naprawdę wielki szacunek
 • Z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 • Ola
  Wysłany: 2018-05-16 10:35:31

  Były mąż chciał mi odebrać dzieci po złości, ale wzięłam adwokata z Warszawy i udało się wygrać. Sąd nie pozwolił zabrać mu dzieci także jest dobrze. Pomogła mi Adw. Kornacka z Warszawy. Wolałam jednak kogoś z Warszawy, mam wrażenie większa anonimowość. Tu jednak wszyscy się znają. Niby adwokaci mają tę swoją tajemnicę, ale i tak chciałam kogoś spoza Piaseczna. I dobrze trafiłam. Zawsze mogłam się doradzić mojej pani mecenas.
 • Z uwagi na zamknięcie Platformy blogów na Onecie, zmienił się również link do mojego bloga nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa: uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane