Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Dobry adwokat - warszawa

Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie.

2008.2.1 23:48:46

Odpowiedzi w temacie: Dobry adwokat - warszawa (238)

Polecam mecenas Elize Kune. Adwokat która załatwiła mi podwyższenie alimentów.

2013.9.25 12:24:11

Szukam bardzo dobrej kancelarii adwokackiej w Warszawie.
Walcze z rozwodem juz od dłuższego czasu i mam dość adwokatów spychających mnie od rozprawy do rozprawy. Kto może polecić mi dobrego adwokata.
gość

2013.10.28 8:4:18

Witam
Na czym polega problem z Pańskim rozwodem. Dlaczego sprawa trwa tak długo

2013.10.28 23:11:46

kto może polecic m dobrego adwokata z warszawy. Walczę z mężem o alimenty.
Kaia

2013.10.29 8:1:59

Do pana Piotr_76--dobre pytanie,dlaczego sprawa tak długo trwa?--u mojego partnera również trwa prawie 4 lata i końca nie widać(mam na myśli Warszawę)--to nie sąd,ale istny teatr.Nie ma dzieci(małych)świadkowie wypisani już w pierwszej odpowiedzi na pozew,a są powoływani pojedyńczo co 8 miesięcy,bo tyle się czeka na kolejną rozprawę.Pani mecenas przychodzi na rozprawę i mówi,,nie wiem gdzie jest moja klientka,, czy to nie cyrk?no i znów czekanie 8-9 miesięcy,może się zjawi Gwiazda z USA?--dostaje alimenty w wysokości 1,100 zł,a siedzi w Stanach.Co to za sąd?gdzie tu sprawiedliwość?
Sąd powinien słuchać dwóch stron,nie przedłużać w nieskończoność sprawy ,nie wpędzać w coraz większe długi powoda.Moje miasto jest małe,ale sprawy rozwodowe odbywają się na wysokim poziomie,konkretnie i na temat.
Do Pana jaro_88--współczuję Panu z całego serca,bo wiem co przeżywa mój partner,widzę jak znika Jego werwa,zapał do życia,a mogłoby być tak pięknie.Wolny,bez terrorystki,spać spokojnie, nie myśleć czy znów dzisiaj nie da kolejnej kary,czy nie upokorzy,nie ubliży--dzisiaj przedstawia w sądzie jaka to była cudowna,kochana żona;/jaka była dobra w łóżku--raz w miesiącu,albo i wcale--wymówek tysiące.
On wniósł sprawę o rozwód,to trzeba ,,debila,,(jej słowa)ZNISZCZYć--bo od niej się nie odchodzi.Co ciekawe--żadna z jej sióstr już nie ma męża(odeszli)--jak mój partner.
Powodzenia Mój Drogi i wytrwałości w tym przeklętym procesie.Nie załamuj się,brnij do przodu--koniec chyba musi kiedyś nastąpić.

2013.10.29 9:46:12

Potrzebuje pilnie prawnika przez internet w sprawie rodzinnej dla córeczki sprawa skomplikowana

2013.10.30 14:0:39

Ale Jaro_88 nie napisał przecież konkretnie, jak długo trwa sprawa rozwodowa. To można załatwić bardzo szybko, o ile małżonkowie porozumieją się pomiędzy sobą.

2013.11.2 20:59:19

O ile dojdzie do takiego porozumienia,w co bardzo wątpię.Te kobiety są bezwzględne,okrutne;/choć nią sama jestem za taką się nie uważam,bo sprawę z byłym mężem załatwiłam b.szybko,jak i podział majątku(bez sądu).Żyjemy ze sobą w przyjaźni(mamy 17 letniego syna),a on musi mieć oboje rodziców-;)

2013.11.4 13:56:57

Ja rozwodzę się od dwóch lat.Mąż niestety nie chce dać mi rozwodu dlatego dwa lata męki przechodzę w sądzie. Odeszłam bo nie mogłam z nim żyć. Całe szczęście stać mnie na dom i dogodne życie co zawdzięczam samej sobie ciężką pracą kształceniem się latami. jest też dwoje naszych dzieci które mieszkają ze mną. Sama nie wiem cy mam zmienić adwokata tak żebym zakończyła sprawę raz na zawsze ale czy to że on nie chce zgodzic się na rozwód to dobry adwokat może mi pomóc?

2013.12.8 23:22:8

kaska...mój partner tez zrezygnował całkowicie z usług adwokata,a to dlatego,że kazał jemu szukać dowodów,sam natomiast palcem nie kiwnął,nawet się nie odezwał na 5 sprawach.Jakby go nie było.Natomiast 2 lata to nic w porównaniu z tym co przechodzi mój partner--4 lata i końca nie widać,choć nie ma dzieci;/

2013.12.9 9:38:11

Ja natomiast bez adwokata nic bym nie zdziałała w swojej sprawie.Zanim skorzystałam z usług adwokata z Warszawy Kamil Flatow to trochę poczytałam na forum. Jeżeli opinie są złe lub raz dobre raz złe to nie biorę pod uwagę nawet zwykłej konsultacji. Z pana Flatow jestem zadowolona. Wiadomo chodziło również o rozwód z moim mężem. Mąż raz się zjawiał na sprawach raz sie nie zjawiał,kombinował na wszystkie sposoby byle uciec od alimentów i końca sprawy. Jednak sprawę o alimenty wygrałam.
trwało to 1,5 roku. Teraz śpię spokojnie.

2013.12.9 21:19:14

Dwa lata to nic ? w porównaiu z twoim partnerem ale ja i tak mam juz dość. Pani adwokat prowadzi moja sprawę ale nie podaje nazwiska bo po co mam robić jej złą opinie. Dlatego poważnie biorę pod uwagę zmianę adwokata. Poczytam o tym adwokacie co flora rekomenduje Kamilu Flatow i pewnie zaryzykuję i zakończe sprawę ze swoim mężem.

2013.12.12 13:30:1

Witam. Potrzebuję pomocy adwokata przy rozwodzie. Podobno dobry jest Sokołowski? Proszę o jakieś porady. Zależy mi na szybkim zakończeniu sprawy i dlatego nie chce nikogo brać w ciemno. Proszę o pomoc

2014.3.14 14:54:29

Moja znajoma była bardzo zadowolona z jego pracy. Podobno skuteczny i profesjonalny adwokat. Powodzenia i szybkiego roziwązania sprawy!

2014.3.17 9:11:45

Sprawę o rozwód powierzyłem adwokatowi Radosławowi Borowcowi i niedawno uzysakłem wyrok orzekający rozwiązanie małżeństwa z wyłącznej winy mojej małżonki. Adwokat rzetelnie ostrzegał mnie przed licznymi trudnościami dowodowymi, wystrzegał się sztucznego entuzjazmu i kreślenia nieprawdopobnie pomyślnych scenariuszy. Z reprezentacji jestem zadowolony, tym bardziej że za każdym razem adwokat stawiał się na termin osobiście, bez udziału aplikantów i starannie opanował znajomośc materiału dowodowego ( a był obszerny i trzeba mieć anielską cierpliwość, aby przez niego przebrnąć ze spokojem). Radosław Borowiec to dobry adwokat dla osób konkretnych i oczekujących szczerych odpowiedzi, bez owijania w bawełnę. Ceny umiarkowane, przystępne

2014.3.18 22:37:15

aleksander...jak miło się czyta taką wiadomość.Może jest sprawiedliwość na tym świecie?
Powodzenia w ,,nowym zyciu,,-;)

2014.3.19 10:16:36

8 lat przechodziłem stres i nie tylko z moją żoną. Ciągłe walki o nie popłacone rachunki przez moja żonę i traktowanie mnie tylko jak żródło dochdów.
W końcu pod namową przyjaciół i rodziny złozyłem wniosek o rozwód.
mieszkanie w którym mieszkałem było na moich rodziców więc nie było z tym problemu. Korzystałem z kancelarii przy ul. Bohaterów Warszawy 10 lok34 Warzsawa
Pozdrawiam pana mecenasa Flatow

2014.6.10 9:24:56

Polecam niedawno otworzoną Kancelarię Adwokacką Michała Krawczyka. Adwokat z duży, doświadczeniem zawodowym, prowadził moje sprawy pracując jeszcze jako aplikant w innej znanej Kancelarii Adwokackiej. Osoba rzeczowa i kompetentna. W moim przypadku głównie w zakresie spraw rodzinnych (rozwód i alimenty). Ogólnie polecam i dziękuję za pomoc.

2014.8.18 22:37:10

Polecamy zapoznać się z dostępną wyszukiwarką na naszej stronie:  http://premium.e-prawnik.pl/szukaj/warszawa


 


 

2014.8.19 10:6:54

Ja polecam adwokata Przemysława Sokołowskiego. Bardzo doświadczony w przeprowadzaniu spraw o rozwód, jestem pewny, że pomoże skutecznie i szybko doprowadzić Twoją sprawę do końca.

2014.9.24 23:11:36

Szczerze mogę polecić adwokata Przemysława Sokołowskiego. Rzetelny i sumienny, a przy tym potrafi słuchać i zawsze można zadzwonić. Atrakcyjny także pod względem ceny.

2014.10.4 0:17:24

Witam, dwukrotnie potrzebowałam adwokata i w obu przypadkach korzystałam z usług Mecenasa Przemysława Sokołowskiego. Bardzo sympatyczny, ludzki i profesjonalny adwokat. Polecam serdecznie :)

2014.12.1 20:31:56

No tak ja też byłam u tych 2 tutaj najbardziej polecanych i to jest żałosne co reprezentują sobą na spotkaniu. A tutaj same superlatywy. Nie mam żadnych wątpliwości, że piszą sobie te opinie sami. przestrzegam bo szkoda nawet kilkuset złotych za spotkanie.

2014.12.4 12:55:24

Proponujemy przejrzeć naszą bazę prawników, gdzie również można sprawdzić opinie i ocenę danego prawnika : Prawnik Warszawa. 

2014.12.5 14:57:47

Witam, osobiście współpracowałam tylko z jednym prawnikiem i nie mam porównania. Ale z Mecenasem Przemysławem Sokołowskim współpracowało mi się bardzo dobrze. Nie zapłaciłam jakoś szczególnie dużo

2014.12.9 19:57:50

[cytat]

No tak ja też byłam u tych 2 tutaj najbardziej polecanych i to jest żałosne co reprezentują sobą na spotkaniu. A tutaj same superlatywy. Nie mam żadnych wątpliwości, że piszą sobie te opinie sami. przestrzegam bo szkoda nawet kilkuset złotych za spotkanie.

[/cytat]

Ja odwiedziłem 4 spośród najczęściej polecanych tutaj adwokatów i mam podobne odczucia, ale przyznam, że moja sprawa jest trochę skomplikowana. Zdecydowanie najlepiej wypadła mec. Antoszewska - drobna, atrakcyjna blondynka, ale bardzo konkretna i widać, że ma pojęcie o czym mówi.

2014.12.10 14:1:54

Mogę powiedzieć, że Mecenas Eliza Kuna jest naprawdę dobra w sprawach rozwodowych: mój sąsiad i koleżanka z pracy korzystali z jego pomocy przy rozwodach i wszystko zostało "bezboleśnie" załatwione - pełny profesjonalizm, dużo zrozumienia dla klientów i możliwość umówienia

2014.12.18 21:11:36

Ja polcam adw. Magdalene Staszewską. Bylem swiadkiem na sprawie którą prowadziła i potem poprosilem ją o to żeby również mi pomogła się rozwieść. Podobało mi się jak prowadzi sprawę a zwłaszcza przepytuje świadków i przygotowuje mnie do procesu. Byłem o wszytskim poinformowany a Pani adw. wszytko zalatwiła "za mnie". Rozwód był z orzekaniem o winie (była zona sie uparla) i po fakcie mogę stwierdzic że sam bym nie był wstanie go wygrać. Teraz mam częste kontakty z synami. Polecam - tel. 508164048

2015.1.21 12:58:0

Moja koleżanka rozwiodła się ostatnio i mówiła, że była u adwokata Michała Krawczyka. Była z niego zadowolona i powiedziała, że jak ochłonie po rozwodzie to na jeszcze się podzielić majątkiem i również zleci to jemu...

2015.1.23 10:44:7

[cytat]

Moja koleżanka rozwiodła się ostatnio i mówiła, że była u adwokata Michała Krawczyka. Była z niego zadowolona i powiedziała, że jak ochłonie po rozwodzie to na jeszcze się podzielić majątkiem i również zleci to jemu...

[/cytat]


Również gorąco polecam jego usługi bo to jest bardzo kompetentny adwokat. Przykłada się do sprawy i nie zbywa w trakcie rozmów telefonicznych. A do tego zawsze dba o to żeby być osobiście na rozprawie i uspokoić moje zszargane nerwy:) Zainteresowani mogą się do niego dodzwonić pod numerem 509952452.

2015.2.17 20:11:4

Polecam mec. Pawła Budrewicza. Człowiek niezwykle empatyczny i niszczy schemat "złego sądu" czy "złych rodziców rozwodzących się". Efektywnie wpływa na świadków, słucha i wie, jak wprowadzić do trudnej sytuacji życiowej odrobinę luzu. Dzięki niemu wyszłam na prostą. Warty każdych pieniędzy. Tu masz numer do niego (22) 2036110.

2015.3.5 14:5:25

Ja korzystałam z usług Kazusa dobryadwokat.eu, bardzo jestem zadowolona z obsługi. :)

2015.3.18 11:33:51

Kancelaria Pawła Budrewicza na Ogrodowej w Warszawie, powinna pomóc. Miałem z nim kontakt przy okazji rozwodu i podziału majątku ? mieszkanie, wspólny kredyt, samochód...trochę było do dzielenia.

2015.7.15 11:33:35

kancelaria Ultimatum, zajmują się m.in. sprawami rozwodowymi, mi pomogli, mam nadzieje, że tobie tez pomoga

2015.7.15 13:10:4

Mam dobre wspomnienia z p. Magdaleną Grześkowiak- przed nią miałam innego adwokata, ale później stwierdziliśmy z byłym mężem, że jeszcze damy małżeństwu szansę, niestety nic z tego nie wyszło i po pół roku natknęłam się na Panią Magdę. Kompetencja to jedno- ale z nią czułam, że mam wsparcie i było mi lżej

2015.7.30 15:48:58

Korzystałam przy sprawie o alimenty z kancelarii adwokat Anety Kowalczyk Stogniew i wygrała mi wysokie, potem rozwód też mi ona prowadziła, wiec po 2 sprawach spokojnie mogę ją polecić innym. Kontakt bezpośrednio do niej pod numerem 790207368

2015.8.24 15:29:9

Jeżeli chodzi o dobrego adwokata w warszawie do spraw rozwodowych to polecam Panią Magdalenę Grześkowiak. Żona chciałą całkowicie pozbawić mnie praw rodzicielskich , bo miała takie widzimisię , w dodatku myślała ,ze dostanie mieszkanie , które ja nabyłem jako kawaler . Nic oczywiście nie dostała

2015.10.27 9:24:34

[cytat]

Jeżeli chodzi o dobrego adwokata w warszawie do spraw rozwodowych to polecam Panią Magdalenę Grześkowiak. Żona chciałą całkowicie pozbawić mnie praw rodzicielskich , bo miała takie widzimisię , w dodatku myślała ,ze dostanie mieszkanie , które ja nabyłem jako kawaler . Nic oczywiście nie dostała

[/cytat]

Też mogę polecić pania Grześkwiak. Pomogła mi chodź moja sprawa wyglądała znacznie inaczej prawie że przeciwnie :P Ważne jest jednak że uzyskałam alimenty i część oszczędności.

2015.12.23 18:12:52

Widzę, ze polecacie p. Grześkowiak - mi akurat pomogła w rozwodzie i ustaleniu alimentów. Ciężki temat - najpierw myślałem, że da się takie rzeczy ustalić samemu ale jak widać w sądzie zaczynają się cuda i nie ma szans na polubowne załatwianie spraw. Na szczęście są takie osoby jak ona- profesjonalne, rzetelne i zawsze gotowe do pomocy

2016.1.12 18:10:30

przy moim trudnym rozwodzie pomogła mi adwokat W. Szewczak. Jeśli chodzi o prawo rodzinne jest niezastąpiona, a przy tym dyskretna. Poleciła mi ją koleżanka, która rozwód brała w zeszłym roku.

2016.5.18 9:49:23

Ja polecam adwokat Grażynę Grochowską. Nie wiem jak w rozwodach ale w sprawach majątkowych to według mnie to bardzo dobry specjalista.Pomogła mi w mega trudnej sprawie, a byłem wcześniej u 2 adwokatów.Bardzo skuteczna!! Teraz przyjmuje w kancelarii na ul. Nowogrodzkiej.

2016.5.19 20:50:27

Adw Grochowska GENIALNA ! ! ! polecam. Miła, kompetentna i wie jak wygrywać. Trudna znaleźć termin i nie jest tania śle ka polecam. Bardzo ni pomogła; obsługuje celebrytów ale mnie potraktowała normalnie mimo ze kasy nie mam. Szacum pani mec.

2016.5.19 23:42:23

Jeśli chodzi o rozwód to polecam Magdalenę Grześkowiak. Przeprowadziła moją sprawę od początku do końca i jestem zadowolona z rozstrzygnięcia. Mimo całkiem młodego wieku ma spore doświadczenie...

2016.6.10 18:54:19

W tym serwisie napisałam opinię o mecenas Katarzynie Kijak-Ruta, która prowadziła moją sprawę rozwodową (jestem z Łodzi). Jest zaangażowana w 100%, chce pomóc i robi to doskonale. Dodam, że moja sprawa rozwodowa nie zaliczała się do prostych i polubownych.

2016.6.24 10:29:9

Moją sprawę rozwodową prowadziła adwokat Wioletta Szewczak. Bardzo dobry specjalista od prawa rodzinnego, świetnie mi doradziła i pomogła przejść przez ten nieprzyjemny okres mojego życia.

2016.6.27 11:12:26

a ja, jeśli chodzi o sprawy dotyczące prawa pracy lub innych kwestii związanych z prawem gospodarczym, polecam kancelarię Kurpisz Ziobrowski, bo pod tym względem nie znam nikogo lepszego.

2016.7.28 13:20:0

W przypadku rozwodów podziału mająttku itp polecam panią Magdalenę Grześkowiak. W mojej sprawie była bardzo pomocna bez niej wyrok mógłby być całkowicie inny.

2016.9.9 11:19:6

Bardzo sobie chwalilam mecenasa Michala Krawczyka, mily czlowiek z dobrym podejsciem do tematu ;)

2016.10.9 9:26:59

Ja zaufałam pani Magdalenie Grześkowiak, bardzo empatyczna kobieta, przy tym niesamowicie profesjonalna.

2016.10.29 19:15:40

to wszystko klamstwa, zdecydowanie jej nie polecam

2016.11.29 0:23:37

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika