Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Hej czy znacie z doświadczenia jakiegoś dobrego adwokata lub radcę prawnego który zna się nie teoretycznie ale praktycznie na prawie rodzinnym? Mam trudną sprawę o rozwód, podział majątku i jeszcze alimenty.... Tak wiem to chyba koniec wiata jaki znam dlatego szukam kogoś sprawdzonego i skutecznego w Poznaniu.

  Odpowiedz Cytuj
 • prospektor
  Wysłany: 2017-08-01 13:35:46

  Zanim poszukasz i znajdziesz prawnika to poczytaj bloga adwokata Ziębaczewskiego, bo może sobie sam poradzisz http://kancelaria-prawo-rodzinne.com/ On ma tutaj dużo cennych wskazówek o których nie każdy prawnik mówi. No i ma kancelarię w Poznaniu na Twoje szczęście
 • Reklama

 • Witam, nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam z kolei na mój blog. Pozdrawiam! dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 • FIlar
  Wysłany: 2017-08-25 12:23:47

  Ja również szukam dobrego prawnika do spraw rodzinnych bo mam niestety sprawę o rozwód i alimenty w Poznaniu i nie wiem kogo wybrać, bo jest ich dużo.... Czy jest jakaś różnicą między adwokatem i radcą prawnym jeżeli chodzi o prowadzenie sprawy?
 • Legal Up
  Wysłany: 2017-08-28 11:27:45

  Proponujemy skorzystanie z www.legalup.pl - w odpowiedzi na wysłanie zgłoszenia, prawnicy specjalizujący się w danej dziedzinie prawa nadsyłają swoje oferty pomocy. Można je bez żadnych zobowiązań porównać zarówno pod kątem ceny, jak i doświadczenia danego prawnika. Co ważne, nie ma ograniczenia terytorialnego - można znaleźć pomoc w danym mieście lub online, zależnie od zapotrzebowania. Wysłanie zgłoszenia jest całkowicie darmowe, więc nic się nie traci, a można zyskać pomoc dopasowaną do potrzeb i możliwości
 • Pani Katarzyna Wójcik z Kancelarii CSP. Polecam, mi pomogła. Bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy, jest zainteresowana i skuteczna.
 • Rotkiewicz
  Wysłany: 2017-09-22 00:13:56

  W Poznaniu super sprawy rodzinne prowadzi sprawy adwokat Mateusz Ziębaczewski. Na mojej sprawie na sali sądowej był jak wilk gdy pyta świadków czy uchyla pytania strony przeciwnej. Poza tym jest rzetelny i ze zrozumieniem podchodził do mnie i mojego problemu nie zostawiając mnie z nim samej. Jeżeli się rozwodzicie jak ja wtedy to polecam mecenasa artykułu na jego stronie http://kancelaria-prawo-rodzinne.com/rozwod-poznan-lodz-adwokat-prawnik-radca-prawny bo wyjaśnią wiele kwestii związanych z rozwodem w Poznaniu.
 • Stinger
  Wysłany: 2017-10-04 18:41:32

  W Poznaniu działają bardzo dobre kancelarię na starym rynku. Bardzo polecam bo tam to są starzy adwokaci i radcowie prawni z zasadami
 • Marzena
  Wysłany: 2017-10-05 07:16:24

  Ze swojej strony mogę polecić mecenas Agatę Koschel, która ma swoją kancelarię na ul. Solnej. Bardzo zaangażowana, zawsze przygotowana, niedawno pomogła mi w trudnej sprawie rozwodowej, byłam bardzo zadowolona z zaproponowanych przez nią rozwiązań.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane