Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dobry, skuteczny adwokat Warszawa

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • poszukuję dobrego adwokata rozwodowego w Warszawie

  Odpowiedz Cytuj
 • Polecam adwokat Agnieszkę Kimak. Miałem sprawę dotyczącą podziału majątku i rozwodu mojego syna. Trochę komplikacji jak to przy takich sprawach ale wszystko się udało, chociaż kilku prawników mówiło, że bardzo,bardzo trudna sprawa i w ogóle. Po doświadczeniach z innymi prawnikami mogę stwierdzić, że naprawdę wysoki poziom.
 • Reklama

 • Mogę polecić mojego prawnika, czyli Chmielewskiego z Warszawy (dokładnie to na www.adwokat-rodzinny.com jest kontakt). Pomógł mi przejść przez dramat rozwodu, podziału majątku i ustalenia kwestii kontaktów z dziećmi. Skuteczny, wyrozumiały, z przyjaznym podejściem.
 • pani grześkowiak jest godna polecenia, zajmowała się moim rozwodem, który był dość skomplikowany, do tego standardtowo doszła walka o podział majatku. myślę, ze bardzo dobrze się zajęła wszytskimi sprawami i abrdzo jestem jej wdzięczna
 • Vanessa
  Wysłany: 2016-05-29 17:24:56

  tez tak uważam - jest godna polecenia. sprawnie, rzeczowo i konkretnie prowadzi sprawy. i w większości są one wygrywane! i to się liczy!
 • Rozwód- dlaczego warto pójść na mediację? Rozwód, obok śmierci małżonka i ciężkiej choroby, to jedna z najbardziej stresogennych sytuacji w życiu. Jest takie trudne, bo dotyczy najważniejszej sfery życia, jaką są bliskie związki z ludźmi. Ludzie często przy rozwodzie kierują się złymi emocjami, chcą odwetu, skupieni są na sobie i swoim bólu, zapominając o innych np. dzieciach. Dlaczego mediacja? - skraca ona postępowanie sądowe- często ogranicza się ono do jednego posiedzenia, sąd poprostu zatwierdza porozumienie wypracowane na mediacjach przez małżonków, - daje możliwość "odwentylowania" się, powiedzenia o swoich uczuciach, emocjach, - eliminuje możliwość zadawania sobie kolejnych ran podczas procesu sądowego, "prania brudów" małżeńskich, wywlekania publicznie intymnych spraw małżeństwa etc., - dzięki mediacji można poukładać relacje z dziećmi, tak aby dzieci miały obydwoje rodziców, - można w szybki sposób i sprawny poukładać sprawy majątkowe, bez kolejnych procesów i kolejnego stresu w sądzie, - mediacja umożliwia wypracowanie sprawiedliwej dla każdej ze stron ugody, to strony decydują o tym jak będzie wyglądała ugoda, w przypadku sądu- to sąd rozstrzyga i decyduje, - mediacja pozwala zaoszczędzić pieniądze, które trzeba wydać w przypadku procesu sądowego na adwokatów, - bardzo często w wyniku mediacji dochodzi do pojednania się stron, - mediacja pozwala na uniknięcie stresu związanego z występowaniem w sądzie czy w roli powoda czy pozwanego. źródło: www.mediatorka.org.pl, https://www.facebook.com/mediatorka.info
 • riki32
  Wysłany: 2018-02-12 10:43:21

  Poszukaj w sieci namiarów na Ingemarę Grom. Kompetentna i rzetelna adwokat. Myślę, że w temacie rozwodu i spraw pokrewnych (alimenty, podział majątku itp.) bez problemu Ci pomoże. Dobrze przeprowadzony rozwód to oszczędność nerwów, a także finansowa, bo różnie bywa z tematami majątkowymi. A ta adwokat po prostu od początku ma taktykę i działa.
 • Witam, z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane