Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

dochodzenie ojcostwa na podstawie aktu notarialnego

ojciec mojego dziecka proponuje dobrowolne alimenty i akt notarialny ,w ktorym uznaje dziecko .Akt notarialny miałby dac szansę dla dziecka na dochodzenie ojcostwa po Jego śmierci. Obawiam się czy taki akt da mojemu dziecku szansę na ustalenie ojcostwa.Przeciez będzie musiało ubiegac sie o rente rodzinna po ojcu NIe chcę popełnić kolejnego błędu.Pomóżcie bardzo proszę

2006.9.28 10:52:49

Odpowiedzi w temacie: dochodzenie ojcostwa na podstawie aktu notarialnego (5)

Witaj Hm... nie ma czegos takiego jak stwierdzenie ojcostwa na podstawie aktu notarialnego. Najlepiej byloby gdyby ojciec dziecka uznal dziecko przed kierownikiem USC lub w sadzie. Dla dobra dziecka lepiej ustalic w chwili obecnej jego ojca. Mozesz wytoczyc sprawe o ustalenie ojcostwa i alimenty - to Cie nic nie bedzie kosztowalo. Radze uregulowac wszystkie kwestie jeszcze za zycia ojca. Pozdrawiam poorady@interia.pl

2006.10.1 12:19:10

Dobre sobie. A to od kiedy umiera się na zawołanie.

2006.10.3 10:26:59

Matka mojego dziecka utrudnia mi kontakty z nim. Boję się, że jak umrze matka to dziecko nie zechce ze mną być ponieważ nie będzie dobrze mnie znało.

2006.10.4 8:36:31

a czy to nie jest czasami twoja wypowiedz z innego forum ..."jest duzy majątek i dzieci z małżeństwa.Majątek i firma juz została przepisana na Jego syna. W ten sposób nie zostanie dla mojego dziecka nic.Sprynie zabezpiecza rodzine i nic na to nie moge poradzic.Usunął nawet pieniądze z konta. Dostaję alimenty dobrowolne.Nie zgłosiłam jednak tego dochodu do świadczeń rodzinnych,gdyz nie chciałam ujawnić zródła dochodu.Wpłacał alimenty fikcyjnym nazwiskiem, jednak mnie szantażuje.a ja nie wiem jak z tego wybrnąć.Pójde zawieśić może świadczenia,ale co będzie jak nie wpłaci alimentów.tak dwa razy się zdarzyło. Zależy mi żeby po Jego śmierci dziecko dziecko otrzymało rente rodzinną,majątek sprytnie rozpisze .Kawał drania POmóżcie proszę najlepiej to kogoś opisywać jako drań, jak się wiedziało, że ma rodzinę to się nie idzie do łóżka z takim, dobrze było jak sponsorował, najlepsze wyjście to zabrać wam obydwojgom dziecko, bo najgorzej jak dwoje głupków się dobierze i zrobią dziecko. Boisz się teraz, że będziesz musiała iść do pracy. Teraz wołasz o pomoc, a jak się czuje rodzina tego faceta. Teraz czekasz na jego śmierć bo zadawałaś się z dużo starszym bogatym i sponsorującym ciebie facetem. Cały w tym ambaras, że obydwoje jesteście draniami, najgorsze dziecko. Jeżeli dorośnie i będzie mialo inny charakter jak jego rodzice to tylko będzie się wstydziło, ze matka uprawiała seks z "dziadkiem", chyba, ze będzie postępowało tak samo, bo gdyby chodziło o mnie to wstydziłbym się takiej seksującej matki.

2006.10.4 19:2:52

tw związku z tym, że wszystko razem jak moja wypowiedz i przytoczony cytat sa razem ujęte kopiuję moją wypowiedz do tego beznadziejnego błagania autorki ....................... najlepiej to kogoś opisywać jako drań, jak się wiedziało, że ma rodzinę to się nie idzie do łóżka z takim, dobrze było jak sponsorował, najlepsze wyjście to zabrać wam obydwojgom dziecko, bo najgorzej jak dwoje głupków się dobierze i zrobią dziecko. Boisz się teraz, że będziesz musiała iść do pracy. Teraz wołasz o pomoc, a jak się czuje rodzina tego faceta. Teraz czekasz na jego śmierć bo zadawałaś się z dużo starszym bogatym i sponsorującym ciebie facetem. Cały w tym ambaras, że obydwoje jesteście draniami, najgorsze dziecko. Jeżeli dorośnie i będzie mialo inny charakter jak jego rodzice to tylko będzie się wstydziło, ze matka uprawiała seks z "dziadkiem", chyba, ze będzie postępowało tak samo, bo gdyby chodziło o mnie to wstydziłbym się takiej seksującej matki.

2006.10.4 19:5:1

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika