Forum prawne

Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

www.dokumenty.e-prawnik.pl

Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację
i wszystko co związane z rozwodem.

2008.6.23 20:36:20

Odpowiedzi w temacie: Gotowe pozwy rozwodowe - wzory (46)

PROSZE O POMOC WSPRAWIE ROZWODU

2008.7.8 6:57:18

Proszę o porade w sprawie rozwodu

2008.7.29 16:41:17

tutaj

2008.8.27 16:4:35

potrzebuje wzoru pozwu alimentacyjnego

2008.8.27 21:1:8

Proszę Pomóżcie !!!!Potrzebuje pozew o rowód bez orzekania o winie i podziale dzieci.

2008.9.24 18:15:53

Potrzebuje pozew o rozwód bez orzekania o winie.

2008.10.5 9:28:39

Gotowy pozew rozwodowy bez orzekania o winie

2008.11.16 4:24:59

WITAM A WIEC CHCEMY Z ZONA WZIASIC ROZWOD .BEZ ORZEKANIA O WINIE ,MIESZKAMY W ABERDEEN SZKOCJA .MAMY SYNA KTUREGO OBOJE WYCHOWUJEMY I LOZYMY FINANSE .MOJA ZONA MIESZKA ZE SWOIM NOWYM PARTNEREM NA INNYM ADRESIE I MA Z NIM DZIECKO .ZGADZAMY SIE OBOJE NA ROZWOD BEZ ORZEKANIA O WINIE GDYSZ OD ,OK,4-LAT MAMY SEPARACJE

2008.11.25 11:16:1

proszę o przesłanie gotowego pozwu rozwodowego

2008.12.5 11:2:56

Bardzo proszę o wzór pozwu rozwodowego bez orzekania o winie na adres angro@wp.pl. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam Andrzej

2008.12.6 9:51:17

Chciałabym gotowy pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie.Pozdrawiam

2009.1.14 23:40:11

Bardzo prosze o przeslanie mi wzoru pozwu bez orzekania o winie na moj E-mail, beata14-68@o2.pl z gory dziekuje.

2009.1.25 21:46:56

UPRZEJMIE PROSZE O POMOC W NAPISANIU PONOWIENIA POSTEPOWANIA ROZWODOWEGO GDYZ NIE MOGLAM SIE STAWIC NA PIERWSZEJ SPRAWIE ROZWODOWEJ. UPRZEJMIE DZIEKUJE

2009.2.4 0:20:48

potrzebuje pozew o rozwod

2009.2.7 15:44:15

Nie wiem jak napisac pozew rozwodowy prosze o jakies wzory

2009.2.8 13:47:40

Prosze o przeslanie gotowego wzoru pozwu o rozwód Czekam na propozycje dziekuje i pozdrawiam

2009.2.9 1:38:18

proszę o przesłanie gotowego wniosku pozwu rozwodowego bez orzekania o winie z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

2009.2.11 8:48:59

Witam

Proszę o przesłanie wzory pisma o rozwód bez orzekania o winie .
Z góry dziękuję i pozdrawiam .

2009.2.11 11:57:37

potrzebuje szybko wzór pozwu rozwodowego a także o alimenty

2009.2.16 17:45:51

chciałabym złożyć pozew o alimenty dla siebie i rocznego synka. Jak przeprowadzić taka sprawę bez rozwodu? czy jest to wogóle możliwe? dodam że mąż zostawił nas, nie interesuje sie nami i naszym losem, nie łoży na dziecko, ja jestem bezrobotna. i mam jeszcze jeden problem- mąż nie chce mi podać nowego adresu, ani kwoty jaką zarabia w nowej pracy, błagam o jakakolwiek pomoc na maila - agnieszka532@poczta.onet.pl

2009.2.25 10:43:45

proszę o gotowy pozew rozwodowy bez orzekania o winie od 4-lat mamy zasądzoną separacje, mamy pełnoletnią córke,od 4-lat jestem z nową partnerką i mam z nią dzieci z gory dziękuje

2009.3.17 20:44:49

witam
proszę o pomoc i wzór pozwu rozwodowego z orzekaniem o winie. w grudniu załatwialiśmy z mężem kredyt na mieszkanie i udało się, na dniach mamy odebrać klucze od mieszkania, a mój jakże cudny małżonek właśnie poinformował mnie że już mnie nie kocha i chce się wyprowadzić. ponad to w zeszłym tygodniu "stracił" pracę i chce zrezygnować z mieszkania ponieważ to w którym obecnie mieszkamy należy do mnie i jak stwierdził ja z córką możemy w nim zostać. poprostu brak mi słów... córka ma rok.

2009.3.18 15:2:11

Witam proszę o wzór pozwu rozwodowego bez orzekania o winie

2009.3.18 18:13:30

Witam proszę o wzór pozwu rozwodowego bez orzekania o winie. Pozdrawiam.

2009.3.21 21:16:13

witam prosze wzór pozwu rozwodowego bez orzekania o winie

2009.3.22 12:58:50

Bardzo proszę o wzór pozwu bez orzekania o winie

2009.3.22 13:4:53

prosze o wzor pozwu o rozwod bez orzekania o winie na adres asiula801@wp.pl. Z gory dziekuje. Pozdrawiam

2009.3.26 12:35:11

Witam prosze o pomoc i wzór pozwu rozwodowego z orzekaniem o winie,oraz o alimenty i podział majątku oraz o to zeby męża obciążyć kosztami postępowania rozwodowego na adres: kaskon12@wp.pl Dodam że mąż mnie bił i zdradzał gdy byłam w 2 ciąży,mamy 2 dzieci. Z góry dziękuję

2009.4.3 22:30:59

Bardzo proszę o przesłanie pozwu rozwodowego bez orzekania o winie. Mamy z mężem ponad roczną córeczkę. Dziecko oczywiście zostaje przy mnie - to chyba też powinno się znaleźć w pozwie?!
W pozwie również chciałabym by były zawarte alimenty na córkę i na mnie (z racji że przez cały czas jestem na u.wychowawczym i muszę oddać dziecko do żłobkaby by iść do pracy) do czasu uzyskania pierwszej wypłaty w pracy.Do tego jeszcze dochodzi obciążenie męża kosztami sądowymi ( o ile wiem jest to 600 zł).
Z góry bardzo dziękuję.
Mój adres: m.antonczyk@poczta.fm

2009.4.26 18:35:42

proszę o przesłanie mi wzoru na pozew rozwodowy z orzekaniem o winie oraz bez orzekania ponieważ jeszcze się nie dogadałam z mężem w tej sprawie!złożyłam już pozew o alimenty dla naszego synka(11 miesiąc).oczywiście dziecko powinno zostać ze mną,ponieważ między innymi to jest powód rozstania,mąż nie miał nigdy czasu dla niego!!ważniejsi byli znajomi,ojciec z którym kończył wizytę w barze z alkoholem!nie potrafił sprawować opieki nad synkiem,kiedy dziecko się obudziło wyjął dziecko z wózka nie będąc jeszcze trzeźwym uderzył jego główką w futrynę....itp zachowania nie na miarę ojca!z góry dziękuję e-mail:martalauraslawek@o2.pl

2009.5.19 14:50:13

Witam proszę o wzór pozwu rozwodowego bez orzekania o winie na maila bmwraf@interia.eu

2009.6.8 21:39:50

bardzo prosze wzór pozwu orozwód z orzeczeniem o winie męża płacenie alimentów w wysokości 1000z łącznie NA TROJE dzieci dokładanie sie do komornego i światła mąż nie wracał na noce i do tego mnie bije

2009.7.4 12:50:38

prosze o przesłanie pozwu rozwodowego mam troje dzieci więc też o alimenty mąż nadużywa alkocholu wraca w nocy awanturuje sie i wyciąga do mnie rece

2009.7.4 16:4:7

Proszę o przesłanie pozwu rozwodowego bez orzekania o winie. Mamy z mężem 13 letniego syna oraz 2 synów już pełnoletnich. Dziecko niepełnoletnie oczywiście zostaje przy mnie , prosze uwzględnić alimenty.Nasze pozycie małzeńskie uległo rozpadowi nie żyjemy z sobą od ponad roku , łacza nas tylko rachunki.nie mamy z soba wspólnego języka wszystko umarło nawet nie łaczy nas małoletni syn.koszta sądowe poniesiemy po połowie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

2009.7.4 22:29:10

BARDZO PROSZE O PRZESŁANIE MI POZWU ROZWODOWEGO.MAMY JEDNĄ 9LETNIĄ CÓRKĘ.MIESZKAMY JUZ OD PRAWIE DWÓCH LAT OSOBNO NIE MAMY ZE SOBĄ KONTAKTU ANI JA ANI DZIECKO.

2009.7.6 14:0:51

bardzo prosze o wzor pozwu rozwodowego bez orzekania o winie - z gory sedecznie dziekuje

2009.7.12 17:21:3

proszę o przesłanie gotowego pozwu rozwodowego bez orzekania o winie,nie mamy dzeci mąż pije i zaczoł mnie bić.

2009.7.20 19:32:33

Błagam o przesłanie jakiegoś gotowego pisma o rozwód z orzeczeniem o winie.Mam problem z napisniem uzasadnienia,a dokładnie napisanie go w skrócie,tyle tego jest.Mąż sprzedał mieszkanie(to był prezent ślubny-zapisany na niego w darowiżnie,aby ominąc podatek)cpał,prowadzał dziecko do kochanki.nie utrzymywał nas.Dzięki mojemu uporowi i niedaniu się zastraszyc,nie wymeldowałam się do końca,przyparty do móru i wiedzac że jak się nie wymelduję to nowi właściciele poprosza o zwrot zaliczek,których już nie posiadał,zgodził się u notariusza o wpis że jakaś kwota zostanie przelana na moje konto.W dzień gdy przyszli nowi właściciele spakował małą torbę i na ich oczach wyszedł.MI dali jeden dzień na zniknięcie,wpłakałam dwa.Zostałam z 2,5 letnią córką sama.On wyłączył tel.Sama golymi rękami zdemontowałam całe 2pokojowe mieszkanie,zabrałam wszystko,włącznie z kiblem,który wyrwałam.Zakupiłam rudere 1pokojową,żyłamz dzieckiem 4mies bez gazu,łazięki.On wpada jak książe,przez rok nie płacił i mimo to nie zabraniałam mu kontaktu.Teraz placi jak chce i ile chce,ale nie zajmuje się dzieckiem.wpada i wypada,twierdząc że jes super tatusiem.Pracuję dorywczo jak dziecko jest w przedszkolu.Musiałam doprowadzic do zwolnoenia siebie ze stałej pracy po 13latach.To bylo jedyne wyjście aby miec pieniądze,ciągłam l4.Obecnie mam bezrobotne płatne i dorabiam.Niemam siły już życ.Przeszłam depresję,została jeszcze nerwica,Błagam o pomoc!!!!!!! o pisma z orzeczeniem winy,uzasadnienia.BARDZO DZIĘKUJĘ.

2009.7.23 18:25:52

Błagam o przesłanie jakiegoś gotowego pisma o rozwód z orzeczeniem o winie.Mam problem z napisniem uzasadnienia,a dokładnie napisanie go w skrócie,tyle tego jest.Mąż sprzedał mieszkanie(to był prezent ślubny-zapisany na niego w darowiżnie,aby ominąc podatek)cpał,prowadzał dziecko do kochanki.nie utrzymywał nas.Dzięki mojemu uporowi i niedaniu się zastraszyc,nie wymeldowałam się do końca,przyparty do móru i wiedzac że jak się nie wymelduję to nowi właściciele poprosza o zwrot zaliczek,których już nie posiadał,zgodził się u notariusza o wpis że jakaś kwota zostanie przelana na moje konto.W dzień gdy przyszli nowi właściciele spakował małą torbę i na ich oczach wyszedł.MI dali jeden dzień na zniknięcie,wpłakałam dwa.Zostałam z 2,5 letnią córką sama.On wyłączył tel.Sama golymi rękami zdemontowałam całe 2pokojowe mieszkanie,zabrałam wszystko,włącznie z kiblem,który wyrwałam.Zakupiłam rudere 1pokojową,żyłamz dzieckiem 4mies bez gazu,łazięki.On wpada jak książe,przez rok nie płacił i mimo to nie zabraniałam mu kontaktu.Teraz placi jak chce i ile chce,ale nie zajmuje się dzieckiem.wpada i wypada,twierdząc że jes super tatusiem.Pracuję dorywczo jak dziecko jest w przedszkolu.Musiałam doprowadzic do zwolnoenia siebie ze stałej pracy po 13latach.To bylo jedyne wyjście aby miec pieniądze,ciągłam l4.Obecnie mam bezrobotne płatne i dorabiam.Niemam siły już życ.Przeszłam depresję,została jeszcze nerwica,Błagam o pomoc!!!!!!! o pisma z orzeczeniem winy,uzasadnienia.BARDZO DZIĘKUJĘ.
mario727222@wp.pl

2009.7.23 18:26:55

witam,
Barzdzo proszę o pomoc dla mojego bratanka. Ożenił się 2 lata temu. Jego wybranką była (bo wyprowadziła się do swojej rodziny) kobieta, którą poznał poprzez jej anons w prasie. Za sobą miała już małżeństwo i dziecko. Jej I mąż uprzedzał mojego bratanka o jej sztuczkach ograbiania; on jednak nie uwierzył. Wybranka szybko odkryła karty, zbyt szybko. Nie wszystkie zamierzenia spełniła. Jednak, podczas nieobecności bratnaka (był w pracy) zamówiła samochód przewozowy, ograbiła go dokumentnie, po raz kolejny czyszcząć konto. Teraz nie ma nic, po za długami zacioągniętymi na 5 lat. Kasa, która miała być na remont domu powędrowała do jej kieszeni.
Poradziłam temu biedakowi, aby wziął jaknajszybciej rozwód. Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji - proszę o pomoc. Czy rozwód z orzekaniem o winie ? czy jednak bez? Proszę też o wzory pism...

pozdrawiam,:S Kasia

2009.7.28 13:10:20

Proszę o gotowy pozew o rozwód gdyż nie wiem jak go napisać .Jestem mężatką od 14 lat .Moje małżeństwo nigdy nie należało do szczególnie szczęśliwych ale odkąd dostałam jakiegoś sms do dziś nie wiem od kogo moje życie zamieniło się w piekło .Mąż przesladuje mnie na każdym kroku nie mogę mieć znajomych sprawdza mój tel.budzi mnie w środku nocy i wszczyna awantury .Od dwóch miesięcy nie dostałam żadnych pieniedzy na dzieci .dręczy mnie i mówi że zrobi ze mnie wariatkę bo nie mam nic na niego żadnych dowodów o znęcaniu się a ja już dłuzej nie mam sily znosić tego hororu zwłaszcza że robi wszystko by dzieci mnie nieszanowały.doszło do tego że dzieci stały się opryskliwe a to sa dobre dzieci tylko musza mieć spokój na codzień i rozwód między mna a mężem byłby najlepszym rozwiązaniem.Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję .Mój adres:beata2633@wp.pl

2009.7.31 15:38:15

Bardzo proszę o przysłanie wzoru pozwu rozwodowego z orzeczeniem o winie. Zdrada męża. Mamy dwójkę małych dzieci. Mój e-mail: kadi1@op.pl
Dziękuję bardzo.

2009.8.11 17:59:33

Prosze o przesłanie gotowego pozwu rozwodowego bez orzekania o winie za porozumieniem stron.Pozdrawiam i dziekuje

2009.8.17 19:54:46

dziendobry mam problem i to ciezki mamy z mezem 1.5 roczna córke on mnie upokaza bije ciagle pije chciała bym rozwodu i obciazenia go kosztami sadowymi na dziecko juz płaci alimenta prosze o wzór pomuszcie mi jestem młoda mama mam lat 19 pomózcie

2009.8.24 13:57:48

[cytat]

Nie wiem jak napisac pozew rozwodowy prosze o jakies wzory

[/cytat]

2011.2.13 10:10:55

2011.3.2 12:19:40

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika