Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

W trakcie procesu o rozwód wyprowadziłam się z mieszkania mojego męża zabierając tylko część rzeczy. Pozostałe rzeczy zostawiłam zamykając je w dotychczas zajmowanym. Na rozprawie potwierdziłam fakt wyprowadzki i cofnęłam wniosek o ustalenie sposobu korzystania z mieszkania. Oświadczyłam również, że wymelduję się z lokalu po zabraniu przeze mnie pozostawionych przedmiotów. Po orzeczeniu rozwodu mój b. mąż wymienił zamki w drzwiach uniemożliwiając mi dostęp do lokalu i złożył wniosek o wymeldowanie mnie wraz z synem. Odmówił wydania mi pozostawionych rzeczy. Nie udało mi się również odzyskać ich z pomocą dzielnicowego, w obecności którego mój. ex mąż potwierdził fakt pozostawienia przeze mnie rzeczy w lokalu, jednak odmówił ich wydanie. Aktualnie b.mąż wszystkiemu zaprzecza. Wartość pozostawionych przedmiotów to ok. 13 tys. zł. W jaki sposób mogę wydobyć moje rzeczy?

(Angelika)

2004.2.25 0:0:0

Odpowiedzi w temacie: JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste? (18)

mam ten sam problem tyle ,ze po ogloszeniu separacji.nie wiem jak odzyskac swoje rzeczy.nie maja takiej wartosci ale maz uwaza ze nic mi sie nie nalezy jak ucieklam.a ja nie mam juz sily na sady.maz sprawe przegral i chce sie mscic.mamdosyc stresow i chyba odpuszcze.spokoj wazniejszy.jak cos sie dowiesz napisz do mnie.a ja tez sprobuje.pozdrawiam.joasiaa2@op.pl

2004.5.19 0:36:54

mam ten sam problem czy go rozwiązałaś? Ewa? moze napiszesz na moj mail? ezaks@o2.pl

2006.4.19 14:50:20

MUSISZ PRZECZYTAĆ:

Nazywam się Sandra z Los Angeles, jestem tutaj, aby zeznawać świetne dzieło wielkiego mistrza zaklęć, który pomógł mi z wszystkimi moimi problemami, dziś jest szczęśliwy ze względu na niego, to wszystko zaczęło się w 2001 r. Jestem żonaty z mężczyzną o imieniu Johan Smith z Wielka Brytania, zmęczony mnie po 11 latach małżeństwa i nie ma dziecka, a rzeczy były dla nas trudne, finansowo nie byliśmy dobrze, a mój mąż stara się o rozwód tylko po to, aby żyć samotnie i żyć życiem, modliłem się do Boga aby go z powrotem, do 2012 r., kiedy poznałem przyjaciela, który skierował mnie do dr Ogundele, który pomógł jej z własnymi problemami, zachęcałem się do siebie i skontaktowałem się z nim, pierwszą rzeczą, którą powiedział, było to, że moje problemy się skończyły, ponieważ ja skontaktuj się z nim po pomoc. Wierzę mu i zapytam, co zrobię, powiedział mi, co mam robić, a potem powiedział, że mój mąż wróci do mnie błagając na kolana w ciągu 24 godzin, to było po 11 latach rozwodu, zaskakująco po jego pracy, mój mąż błagał na kolanach i pilnie zaakceptowałem go i poinformował dr Ogundele o tym, powiedział, że też wyrzuci dla mnie moją pasję, bo moja rodzina jest finansowana finansowo, a ja pracowałem z nim po 48 godzinach wszędzie idźcie ludzie faworyzują mnie, a moja sprawa posuwała się naprzód na dobre, a teraz jestem szczęśliwa i chętnie informuję światu, że jest to najsilniejszy człowiek, z którym spotkałem się gdziekolwiek na świecie, ma rozwiązanie jakiegokolwiek problemu, on nie jest świadomy pieniędzy, pomagał i czekać, aż będziesz w porządku, zanim spodziewa się jego docenienia, więc moi bracia i siostra, jeśli jesteś w jakiejkolwiek sytuacji i potrzebujesz pomocy, radzę ci dziś skontaktować się z dr Ogundele i rozwiązać problemy. Oto jego e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com i jego komórka: +27638836445 ze względu na Ciebie, którzy potrzebują pomocy i dla tych, którzy chcą mu podziękować za dobrą robotę.

2017.10.31 8:8:13

Jestem Bellą Tina po imieniu. Pozdrowienia dla każdego, kto czyta to świadectwo. Zostałem odrzucony przez mojego męża po trzech (3) latach małżeństwa tylko dlatego, że inna kobieta rzuciła na niego urok i zostawił mnie i dziecko, by cierpiał. Pewnego dnia, kiedy czytałem w Internecie, zobaczyłem post, w jaki sposób rzuca czar na ten adres, pomogłem kobiecie odzyskać jej męża i dałem mu odpowiedź na jego adres, a on powiedział mi, że kobieta miała zaklęcie na mojego męża i powiedział mi, że mi pomoże i po 2 dniach, że będę miał mojego męża z powrotem. Uwierzyłem mu i dziś cieszę się, że wszyscy wiecie, że rzucający czar ma moc przywracania kochanków. ponieważ jestem teraz szczęśliwy z moim mężem. Dzięki za
jeśli masz problemy z następującym:
(1) Jeśli chcesz być członkiem konfraterni naiwnej
(2) jeśli zawsze masz złe sny.
(3) Chcesz awansować w swoim biurze.
(4) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegały za tobą.
(5) Jeśli chcesz dziecko
(6) Chcesz być bogaty bez ludzkiej ofiary
(7) Chcesz związać swojego męża / żonę, aby była twoja na zawsze.
(8) Jeśli potrzebujesz mocy i uroku, aby wygrać dowolną sprawę sądową
(9) Duchowa pomoc dla ludzi Bożych
(10) Jeśli potrzebujesz zrobić, co mówię, zaklęcie
(11) Jeśli potrzebujesz dźwięku dowodzenia
(12) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
(13) Ziołowa opieka
(14) Jeśli możesz być w stanie zaspokoić swoją adoleskę seksualną swojej żony
do niskiej erekcji.
(15) Jeśli masz HIV AIDS i jakiekolwiek rodzaje choroby
(16) Przywróć skradzione własności * Ochrona własności i biznesu
(17) Cukrzyca * Pecha * Udar * Rozwój biznesu
(18) uprawianie seksu we śnie * Duchowy mąż / żona
(19) problemy z ciążą * Kobiety z problemami menstruacyjnymi (20) uroki za dostarczanie narkotyków, takich jak kokaina, itp. (21) jeśli chcesz, aby Twój ex powrotem ...... zadzwoń do nas na ten numer ..... + 2348076821983. ... lub jaka jest nasza aplikacja +2348076821983 .... E-mail: chiefprist@priest.com ........ Lokalizacja: nr 20 ijar ogbogbo area Ijebu od, Ogun State, Nigeria
Dr.Mako. +2348076821983 .... Albo jaka jest aplikacja
+2348076821983

2017.11.28 23:34:15

Witajcie, jestem Theresa Williams. Po latach bycia w związku z Andersonem, zerwał ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go sprowadzić, ale wszystko było na próżno, tak bardzo pragnęłam go z powodu miłości, jaką dla niego mam, Błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem komuś online i zasugerowała, że ??powinienem raczej skontaktować się z rzucającym czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w zaklęcie, nie miałem wyboru, jak spróbować, ja wysłał rzucającego czar, i powiedział mi, że nie było problemu, że wszystko będzie w porządku przed trzema dniami, że mój były powróci do mnie przed trzema dniami, rzucił zaklęcie i zaskakująco w drugim dniu, było około 16.00. Mój były zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, że odpowiedziałem na wezwanie i wszystko, co powiedział, było takie, że tak mu przykro z powodu wszystkiego, co się stało, że chciał, bym wrócił do niego, że tak bardzo mnie kocha. Byłem tak szczęśliwy i poszedłem do niego, w ten sposób zaczęliśmy znów żyć razem szczęśliwie. Od tego czasu złożyłem obietnicę, że każdy, kogo znam, ma problem z relacjami, byłbym pomocny tej osobie, odsyłając ją do jedynego prawdziwego i potężnego czarującego czarownika, który pomógł mi z moim własnym problemem. Jego e-mail: chamberc564@yahoo.com możesz wysłać do niego e-mailem, jeśli potrzebujesz pomocy w związku lub w innym przypadku.
1) Zaklęcia miłosne
2) Zaklęte zaklęcia miłosne
3) Zaklęcia rozwodowe
4) Czary małżeńskie
5) Czary zaklęcia
6) Czary rozpadu
7) Wyrzuć dawnego Kochanka.
8.) Chcesz awansować w swoim biurze
9) jeśli chcesz nadprzyrodzonych mocy
10) chcesz zaspokoić swojego kochanka
Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz problem z trwałym rozwiązaniem przez chamberc564@yahoo.com

2017.12.13 22:5:48

MUSISZ PRZECZYTAĆ:

Nazywam się Sandra am z Los Angeles, jestem tu, aby złożyć świadectwo o wspaniałej pracy rzucającego zaklęcie, która pomogła mi z wszystkimi moimi problemami. Dzisiaj jestem szczęśliwy z tego powodu, że wszystko zaczęło się w 2001 r. Byłem żonaty z mężczyzną o imieniu Johan Smith z Wielka Brytania, męczył się ze mną po 11 latach małżeństwa i nie ma dziecka, a sprawy były dla nas trudne, finansowo nie byliśmy w porządku, a mój mąż szukał rozwodu tylko po to, aby żyć samotnie i żyć twarzą w twarz, modliłem się do Boga mieć go z powrotem, do 2012 roku, kiedy spotkałem przyjaciela, który skierował mnie do Dr Ogundele rzucającego czary, który pomógł jej z jej własnymi problemami, zachęciłem siebie i skontaktowałem się z nim, pierwszą rzeczą, którą powiedział było to, że moje problemy się skończyły, odkąd skontaktowałem się z nim po pomoc. Wierzę mu i pytam, co będę robić dalej, powiedział mi, co mam zrobić, a potem powiedział, że mój mąż wróci do mnie, błagając go na kolanach w ciągu 24 godzin, to było po 11 latach rozwodów, co było zaskakujące po jego pracy, mój mąż zaczął błagać o kolana, pilnie go przyjmuję i poinformował o tym dr. Ogundele'a, powiedział, że rzuci zaklęcie pieniężne także dla mnie, ponieważ moja rodzina jest faworyzowana finansowo, a ja pracowałem z nim po 48 godzinach, gdziekolwiek jestem idźcie ludzie faworyzują mnie, a mój biznes posuwa się naprzód dla najlepszych, teraz jestem szczęśliwy i szczęśliwy, że informuję świat, że jest to najpotężniejszy człowiek, jakiego spotkałem w dowolnym miejscu na świecie, ma on rozwiązanie każdego problemu, jaki masz, nie jest świadomy pieniędzy, pomaga mu i czeka, aż wszystko będzie ok, zanim się spodziewacie jego uznania, więc moi bracia i siostry, jeśli jesteś w jakiejkolwiek sytuacji i potrzebujesz pomocy, radzę skontaktować się dzisiaj z Dr Ogundele i rozwiązać swoje problemy. Oto jego adres e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com i jego telefon komórkowy: +27638836445 ze względu na was, którzy potrzebują pomocy i dla tych, którzy chcą mu podziękować za dobrą pracę.

2018.1.9 8:25:24

Proszę, mój drogi przyjacielu, przykro mi, że czytasz tę wiadomość w ten sposób, po prostu widzę, że jest to sposób na pomoc tym, którzy będą potrzebować pomocy, jaką otrzymałem. upewnij się, że czytasz to moje świadectwo do końca, że ??jest to historia życia, ponieważ jest to świadectwo, które powiem każdemu, aby usłyszał. Jestem żonaty od 3 lat i na czwartym roku mojego małżeństwa inna kobieta zabrała mi mojego kochanka, a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieliśmy przez 2 lata, dopóki nie spotkałem stanowiska, w którym człowiek zwany arcykapłanem Dr Chamberc Pomogłem komuś i postanowiłem dać mu szansę, aby pomóc mi sprowadzić mojego kochanka z powrotem do domu i uwierz mi, że po prostu przesłać moje zdjęcie i moje dane do niego i mojego męża, a po dwóch dniach, jak mi powiedział, widziałem samochód wjechałem do domu i oto mój mąż, a on przyszedł do mnie i dzieci i dlatego cieszę się, że każdy z was w podobny sposób spotyka się z tym człowiekiem, bo mogę przysięgać moim życiem, że mężczyzna jest bardzo silny rzucający czar i jego zaklęcie działa bardzo dobrze bez żadnych efektów ubocznych y, jeśli chcesz więcej szczegółów na temat księdza Dr Chamberc Czy naprawdę cierpisz teraz w swoim związku? Czy chcesz, aby wysoki kapłan Dr Chamberc interweniował w twoim związku, aby pomóc ci naprawić twój związek? następnie skontaktuj się z nim dzisiaj poprzez jego e-mail: chamberc564@yahoo.com

2018.1.31 14:10:38

Jestem tutaj, aby dać świadectwo, jak wróciłem do mojego męża, który opuścił mnie ponad 3 miesiące, jesteśmy małżeństwem od ponad 7 lat i dostaliśmy dwoje dzieci. sprawy układały się dobrze i zawsze byliśmy szczęśliwi. aż pewnego dnia mój mąż zaczął zachowywać się w sposób, którego nie mogłem zrozumieć, byłem bardzo zdezorientowany tym, jak traktował mnie i dzieci. później w tym miesiącu nie wrócił do domu i zadzwonił do mnie, że chce rozwodu, i zapytałem go, co zrobiłem źle, aby zasłużyć na to od niego, wszystko, co mówił, to to, że chce rozwodu, że mnie nienawidzi i robi nie chce mnie znowu widzieć w swoim życiu, byłem szalony, a także sfrustrowany Nie wiem co robić, byłem chory przez ponad 2 tygodnie z powodu rozwodu. Kocham go tak bardzo, że był dla mnie wszystkim bez niego moje życie jest niepełne. Postanowiłem więc powiedzieć mojej współpracowniczce i kiedy jej powiedziałem, powiedziała mi, że istnieje psychiczny rzucający zaklęcie o imieniu Dr.ODIGIE, że powinienem się z nim skontaktować, aby mógł rozwiązać moje problemy, nigdy nie uwierzyłem, ponieważ spotkałem tych, którzy wzięli mój pieniądze bez sprowadzania mojego męża. Więc powiedziała mi, że DR.ODIGIE jest w 100% gaurantee, że to ona jej pomogła, kiedy jej mąż ją opuścił. Podała mi swój e-mail i wyjaśniłem wszystko, co mu się przydarzyło. I powiedział mi tylko, żebym się nie martwił, że mój mąż wróci do mnie, gdy tylko wyjdzie, myślałem, że to żart. Ale to było dla mnie niespodzianką, kiedy stało się tak, jak powiedział doktor ODIGIE. Teraz pozostawiam świadectwo tego, co może zrobić doktor ODIGIE. Jeśli więc przechodzisz przez podobny problem, tak samo jak ty, a także kontaktujesz się z dr. ODIGIE, wiem, że on również rozwiąże twój problem. Możesz skontaktować się z nim poprzez jego adres e-mail (drodigiesolutionhome@gmail.com), możesz również skontaktować się z nim w sprawie aplikacji na telefon na +2348113585486

2018.2.22 15:45:30

Nazywam się Elda Chcę zaświadczyć o wielkim rzucającym zaklęcie o nazwisku Dr.Chamberc, moim mężu, i jestem żonaty od 5 lat, nie mamy dziecka, a lekarz powiedział nam, że nie mogę urodzić tylko dlatego, że moje ciało zostało uszkodzone z powodu niewłaściwej recepty narkotycznej sprawia, że się martwię i mój mąż nie jest szczęśliwy, więc mój mąż postanawia ożenić się z inną dziewczyną i rozwieść się ze mną, byłam tak smutna, że powiedziałam mojej przyjaciółce o tym, że dała mi adres e-mail Dr.Chamberc, a ja nigdy Wierzę w niego tak bardzo, chociaż po prostu zdecydowałem się spróbować i powiedział mi, że pomoże mi odzyskać męża po trzech dniach i zajdę w ciążę Wątpiłem, by trzeciego dnia mój mąż wrócił do mnie i zapłakał, powiedział nie chciał już rozwodu 2 miesiące po tym, jak lekarz potwierdził, że jestem w ciąży, jeśli masz jakiś problem, Dr.Chamberc może ci pomóc, wyślij mu e-mail na chamberc564@yahoo.com

2018.4.3 10:56:0

Miłość małżeńska. I nic z nich nie mogę. Wysoki, przystojny, silny facetem. Pracowałem z nim w tej samej firmie. Wyjście z pracowników opuściło kraj, był z żoną. Szukam kobiety. Skręciłem kostkę, pozostawiając wodę, a on złapał mnie. Uczucie nie przekazać. Już rzucił dreszcze. Chciałam, aby zbliżyć się do niego. Czuć jego ręce, usta. Wystarczy się obsesją dla niektórych. Po tym, zwróciłem się do maga Sofia. Wkrótce nie było ciekawe wydarzenie. Igor, jak jego imię, obchodził swoje urodziny w pracy i zaprosił mnie. Po sat, Ihor zaproponował mi przejażdżkę samochodem. Wyszliśmy na miasto i nie poddała się miłosnych uczuć. Wszystko było super. Następnego dnia nie odwrócił się ode mnie, jakby nic nie było. Wręcz przeciwnie, zachowywał się jak człowiek. Dał mi kwiaty. Zaproponował, aby ponownie spotkać. Jestem zadowolony. Nie tak dawno temu, że nie zauważy. Dzięki Sofia za radość bycia z ukochaną osobą. A potem zobaczymy. Poczta -znaharkasofia@yandex.ru Sofia

2018.4.25 10:56:50

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika