Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Kontakty wnuka z dziadkami

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam. Potrzebuje porady!
  zona ode mnie odeszła i zostawiła dziecko. Podczas rozwodu chciała je odzyskać, lecz nie udało się jej. Dziecko zostało przy mnie. W trakcie rozwodu zona nie miała widzeń z dzieckiem, natomiast dziadki złożyli wniosek o widzenia z wnukiem. Z racji tego że żona mieszkała z nimi dostali widzenia z dzieckiem przy udziale żony co dwa tygodnie, na cały weekend od piatku do niedzieli. Tak też to było realizowane.
  W wyroku rozwodowym była już zona też dostała widzenia co dwa tygodnie na cały weekend.
  Teraz zrobił się problem, bo była zona wyprowadziła się do Anglii a dziadki dalej żądają widzeń co te dwa tygodnie. Powiedziałem ze to za dużo, tym bardziej ze nie ma matki dziecka i mogą raz w miesiącu zabierać dziecko na cala niedziele. Niestety co dwa tygodnie nasyłają na mnie policje, która robi notatki. Co więcej na całą niedziele nie chcą się zgodzić bo to za mało. Co ja mogę zrobić w takiej sytuacji? Iść do sądu o zmianę widzen z dziadkami?

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane