Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Mediator

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Rarytas
  Wysłany: 2008-10-28 23:27:01

  Prosze o pomoc w sprawie mediacji. Zona chce rozwodu, przez blisko 7 lat pracowalem za granica, po powrocie otrzymalem pozew o rozwod, po pierwszej rozprawie sprawa zostala skierowana do mediatora. Co mam zrobic? Nie chce dac zonie rozwodu i dzielic ciezko zarobionego majatku.

  Odpowiedz Cytuj
 • JESTEM W WOLNYM ZWIąZKU Z MATKą MOJEGO DZIECKA(KONKUBINAT)I MAM MOżLIWOść STARANIA SIę O ZAPOMOGę I DOFINANSOWANIE WCZASóW Z FUNDUSZU SOCJALNEGO.CZY STARAJąC SIę O TEGO TYPU PRZYWILEJE MOGę UJMOWAć MOJą PARTNERKę I JEJ DZIECKO Z PIERWSZEGO ZWIąZKU JAKO CZłONKóW RODZINY(MAMY WSPóLNY ADRES ZAMELDOWANIA).
 • Reklama

 • Podczas sprawy rozwodowej sąd rozważa czy nastapił trwały i zupełny rozkład pozycia małżeńskiego i na podstawie wniosków orzeka rozwód lub oddala powództwo. Pan nie ma obowiązku zgdazac sie na rozwod i w toku sprawy moze Pan wykazywac swoje racje. Z cala pewnoscia sad nie orzeknie rozwodu wowczas gdy żąda go małzonek wyłacznie winny rozkładu pozycia małżeńskiego a drugi nie wyraza na to zgody, chyba ze brak zgody jest w danych okolicznosciach sprzeczny z zasadami wspolzycia spolecznego. Orzeczenie rozwodu jest równiez niemożliwe  jeżeli w jego wyniku miałoby ucierpiec dobro wspólnych małoletnich dzieci lub kiedy orzeczenie rozwodu byłoby sprzeczne z innymi zasadami współzycia społecznego.

   

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane