Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Niemy / utrzymanie dziecka oraz nakaz opuszczenia lokalu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam. Żona poszła do adwokata i dostałem 2 pisma. Jedno, że od dłuższego czasu między nami są kłótnie i, że jest rozbita psychicznie i nie widzi juz szans dla nas. I dlatego wyszła z dzieckiem. Nie pracuje, jedyne jej dochody to praca na czarno i kindergeld. W sumie ma coś ok. 1tys ?. Ale tego nie wykazuje. Od jej adwokata / prawnika dostałem pismo, aby doreczyc wszystkie papiery o dochodach z 12 mscy oraz jakie mam oplaty. Bo chce ustalić wysokość pieniędzy na dziecko i na utrzymanie mojej zony.

  2. Opuscila lokal. Przez 5 dni się wyprowadzaja i wynosiła rzeczy. Teraz juz nie ma nic co jest jej w domu, tylko parę zabawek w dziecka pokoju. Jak czasem biorę dziecko do siebie, to ma czym się bawic. Prosiłem, aby została w mieszkaniu, a ja się wyprowadze, ale nie chciala. A teraz dostaje pismo, ze wciągu tygodnia mam się wyprowadzic i oddać klucze, ponieważ ona chce mieszkać z dzieckiem w byłym mieszkaniu.


  Co robic, jak się ustrzec od tego wszystkiego. Sama chciała się wyprowadzic, teraz wraca ja mam wyniesie się na ulice, zarabia na czarno, a mam płacić na jej utrzymanie. ...

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane