Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Niepewna sytuacja-alimenty od ojca. Pytania

Witam. Mam parę pytań żeby uspokoić siebie oraz partnera. A mianowicie chodzi o to że mój facet 'ma' 1.9 miesięczna córkę.. Dziecko zostało splodzone wtedy gdy był bardzo pijany i nie pamięta jak to się stało.. (dodam że to był pierwszy stosunek z tą dziewczyną).. Postanowił zrobić badania DNA w których wyszło jednak. Ze jest on ojcem biologicznym. Takze wtedy chciał das swoje nazwisko i przygarnac pod skrzydła mamę z córką. Jednak dziewczyna nie chciała rozmyślila się i to się rozwialo... Dziecko widział tylko raz w życiu. Uniemożliwialanmu kontakt z nim.. Odzywala się sporadycznie. Parę razy jej zaplacil(wszystko ma odnotowane z jej podpisem)... Matka dziecka się Odzywala ci jakiś czas wysyłała zdjęcia, on nie reagował. A wczoraj odezwała się i żąda alimentów. Lecz on nie chce płacić.. Mówi że nie będzie płacił na dziecko którego nie widział praktycznie nigdy nie widział. Dziewczyna jest z rodziny patologicznej, matka alkoholiczka ojca brak dodatkowo odzew był ponieważ ona ma 20 lat i chore nerki (nie może pracować). Zastanawiam się dlaczego ma płacić alimenty na te dziecko.. Na wydatki matki na alkohol dla babci i inne rozrywki skoro cały czas mu broniły a tu nagle bum i jest odzew. Bardzo proszę o komentarze.

2018.5.22 14:25:33

Odpowiedzi w temacie: Niepewna sytuacja-alimenty od ojca. Pytania (2)

Ma płacić, bo jest biologicznych, nad czym się zastanawiasz?

2018.5.25 10:52:56

Adwokat Magdalena Rymkiewicz-Aranowska to osoba, na którą można liczyć nie tylko w sprawach rodzinnych. Jej wiedza, doświadczenie i umiejętność pracy z klientem przekładają się na skuteczne rozwiązania. W mojej sprawie adwokat Rymkiewicz-Aranowska była niezwykle pomocna i profesjonalna. Gorąco polecam jej usługi każdemu, kto potrzebuje skutecznej reprezentacji w sprawach rodzinnych. W ofercie Pani adwokat są również płatne porady prawne, kontakt: 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

2024.3.7 13:14:45

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika