Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie

Zarabiam 3200ZŁ MOJA zona 2000 tyś płace alimenty 450 zł czy moge je zmiejszyc o polowe przy czym moja byla zona zrabia ok 2000 zł. i ma na utrzynaniu mieszkanie ktore wynajmuje i plus rachunki dodam ze mieszka z partnerem i maja wspole dziecko.????

2008.6.20 21:57:11

Odpowiedzi w temacie: obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie (3)

z doświadczenia wiem ze mozesz jedynie liczyc na podwyzke alimenow. Spokojnie moga Ci zabrac do 60% zarobkow. Jesli bedziesz udawadnial ze Cie nie stac to sąd powie tak jak mi "przeciez moze pan iść do drugiej pracy"
swoja droga 450 zl to nie jest duzo. pozdrawiam

2008.8.18 11:57:57

Dziękuje za odpowiedź sprawa jest w toku i czekam na kolejną rozprawę, tylko tak myślę ,że eks się wkurzyła i zrobi mi podwyższkę alimentacyjną z tego co sugierował jej adwokat. WIem już dzisiaj i moge sie przyznać do błędu sąd mi nie obniży tych alimentów tak wywnioskowałem z komentarzy od sądu na mój temat, że jestem zdrowy w 100% i jak chce moge dorobic sobie w innej pracy jakmi nie starcza na życie. Wpakowałem się po uszy i sam sobie zaszkodziłem w tym momencie bo moje eks kobieta nie pracuje i nie ma zamiaru wrócić do pracy ponieważ zajmuje się dziećmi , a nasze wspólne dziecko uczęszcz na różne zajęcia poza lekcyjne i musi je dowozic i dbać o jego rozwój edukacyjny , wiec jest tylko na utrzymaniu partnera .

2008.8.20 17:29:56

Niedługo bo 13tego maja mam rozprawe,w takiej właśnie sprawie.Były mąż chce obnizyć swojemu 6-letniemu synkowi,którego ja sama wychowuje.Obecnie jest on z konkubiną i ma z nia ok.roczne dziecko.Mówi ze go nie stac płacić 400zł na s

2011.5.2 15:46:59

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika