Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Ojciec nieznany

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam. Mam problem, natomiast jestem w ciąży 7 miesiąc ...z ojcem dziecka od kilku miesięcy się nie dogadywaliśmy ..są to wieczne kłótnie ..on robi ciągle na złość ..starszy że dziecko będzie u niego ...itp ..każda jego próba kontaktu kończy się kłótnia nerwami i stresem i za każdym razem ląduje w szpitalu ..
  Na początku miał płacić itp nie chcialam mu utrudniać kontaktu ale od nie dawna robi mi ciągle na złość ..przez moich znajomych itp ..on kontaktuje sie ze mną poprzez SMS ..raczej to wygląda tak że on jedynie napisze ''chce informacji o moim dziecku " a ja nie odpisuje bo gdybym zaczęła odpisywać ..to poraz kolejny zaczął by wyzywać ..wypierać się dziecka i mnie dołować ...
  A więc ZASTANAWIAM SIE CZY NIE LEPIEJ BEDZIE GDY PODAM W AKCIE URODZENIA ZE OJCIEC NIEZNANY ? JA BEDE SPOKOJNA ZE ON NIE BEDZIE MNIE NACHLDZIL ANI NIC.. CO DO ALIMENTOW TO SZCZERZE NIE CHCE JEGO PIENIĘDZY ..chce tylko święty spokój ..ale co jeżeli on pójdzie do sądu ? Może przerosną go koszty ? Jak to wygląda ?

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane