Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Pozbawienie praw rodzicielskich.

Proszę o pomoc. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawo i nie wiem jak się za to zabrać. Problem polega na tym, że chcę by pozbawiono praw rodzicielskich ojca mego dziecka (1,5 rocznego). Jestem panną. Mieszkałam kilka miesięcy z ojcem dziecka. Zgodziłam się by nosiło ono nazwisko ojca. Niedawno rozstałam się z tym człowiekiem, a teraz chcę ułożyć sobie na nowo życie. Mój obecny partner akceptuje dziecko i chciałby nawet dać mu swoje nazwisko. Czy jest to w ogóle możliwe i od czego zacząć. Nadmieniam, że ojciec dziecka będzie mi robił kłopoty mimo, że kompletnie nie interesuje się losem dziecka.

(ziuta)

2004.4.10 0:0:0

Odpowiedzi w temacie: Pozbawienie praw rodzicielskich. (53)

Samo to, że sie nie interesuje moze byc niewystarczajace. Szczegolnie u tak malego dziecka. No chyba ze od samego poczatku sie nie interesuje. Moj byly przestal sie interesowac po rozstaniu. Po 2 miesiacach poszlam do prawnika do legaleo w Gliwicach i zapytalam co mam robic. Dal mi duzo rad. Np. ze mam proponowac spotkania, wyjsc pare razy z inicjatywa i miec na to dowody, ze mam tez miec dowody na to ze upominalam sie o kase i dopiero po jakisc 2-3 miesiacach wystapic do sadu. Ja ci radze isc chociaz raz do prawnika i opowiedziec twoja indywidualna sytuacje. on ci dobrze doradzi. jak jestes ze slaska to idz do Legaleo

2017.10.11 11:40:21

Dla dziewczyny, która pytała jak wyjechac z córką z Włoch, skorzystaj z Kancelarii Adwokackiej Stryjewska ? Cagnetta & Partners.

2017.12.12 10:30:21

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika