Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Pozbawienie wladzy rodzicielskiej matce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam.Rok temu mialam zalozona sprawe o ograniczenie mi wladzy rodzicielskiej .Ojciec to zrobil w zlosci dlatego ze przyznali mu alimenty.Nie ograniczyli mi wladzy rodzicielskiej bo nie mial dowodow ani swiadkow.Zrrszta ja nigdy nie pilam nie mialam nalogow itp pracowalam albo sie uczylam .Teraz znow zalozyl mi sprawe o ograniczenie wladzy rodzicielskiej.Nie wstawie sie na rzadnej rozprawie bo nie mieszkam w Polsce.On dziecka nie widzial juz 1.5 roku bo gdy bylam jeszcze w Polsce on gdzies wyjechal i obudzil sie dopiero jak ja wyjechalam.Alimwntow nie placi od zasadzenia czyli 1.5 roku.Czy mozliwe ze jak nie stawie sie na tych sprawach bez mojej wiedzy ogranicza mi wladze rodzicielska bo on cos nawymysla w Sadzie jak robi i klamie caly czas??Czy zapadnie wyrok bez mojej ani jednorazowej obecnosci na rozprawie?I jeszcze policjant mi powiedzial ze jakis opiekun rodzinny przyjedzie w moje miejsce zamieszkania zbadac sytuacje jak sie czuje dziecko gdzie pracuje gdzie chodzi do przedszkola itp Tylko w tym problem ze jestem za granica.A dziecko zawsze bylo ze mna.Jak bylam w domu samotnej matki czy centrum interwencji kryzysowej to zawsze bylo ze mna bo on sie nie interesowal tylko bil.
    Dodam ze mial zalozona sprawe o pozbawienie praw rodzicielskich i Sad mimo tego nawet mu tej wladzy nie ograniczyl(albo ja o tym nie wiem bo nie widzialam wyroku ale napewno pozbawic go nie pozbawili bo by policjant mi o tym powiedzial bo ma kontakt z Sadem.Nie bylismy po slubie z ojcem dziecka.Ja juz od 1.5 roku wychowuje dziecko sama i nie dostaje alimentow od zasadzenia.Wiec pytam czy moga mi ograniczyc wladze rodzicielska?I bez mojej wiedzy o tym??
    Odpowiedz

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane