Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

prawa do dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Weeerw
    Wysłany: 2018-03-21 17:37:34

    Czy w wieku 16 lat mogę zamieszkać z Babcią ? Moja mama nie jest za bardzo za tym żebym z nią zamieszkała ale chodzi główunie o to że bym miała o wiele bliżej do szkoły nie 27km a z jakieś 5km
  • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane