Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Rozwód + Alimenty Płacenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, Minoł rok od rozwodu. Właśnie dostałem pismo z sądu od byłej (próbuje mi ograniczyć widzenia z dziećmi, ale to inna sprawa) w załączeniu był odpis wyroku, i zacząłem zastanawiać się od kiedy powinienem zacząć płacić alimenty, na wyroku (na tym odpisie) nie ma klauzuli wykonalności wyrok 9 listopad, uprawomocnienie wyroku 1 grudnia a zapłaciłem alimenty już w za listopad, teraz mam wątpliwości co do od kiedy powinienem byłej zacząć płacić - w listopadzie jeszcze razem mieszkaliśmy więc potrzeby dzieci były zaspokojone, nie wiem czy powinienem teraz odpuścić sobie jeden miesiąc alimentów aby wyrównać okres kiedy powinienem zacząć płacić alimenty, zaznaczę z góry dla tych co będą atakowali że na dzieci powinno płacić się alimenty - płace je regularnie a teraz jeszcze ex próbuje mi ograniczyć widzenia przez sąd bo podobno teraz ona z dziećmi ma swoje życie.

    Odpowiedz Cytuj
  • Witam, z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
  • Reklama

  • >>>>>>>>>>>>>>> WELCOME TO MY SHOP
  • >>>>>>>>>>>>>>> WELCOME TO MY SHOP
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane