Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Rozwód i pozbawienie praw rodzicielskich po wieloletniej nieformalnej separacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam.
    W lipcu 2005 roku wyszłam za mąż. Nasze małżeństwo nie przetrwało nawet roku. Rozstaliśmy się (z mojej inicjatywy). Od tamtego czasu żyjemy w nieformalnej separacji. Nasza córka we wrześniu tego roku skończy 14 lat. Nie utrzymujemy ze sobą żadnych kontaktów. On od wielu lat nie interesuje się córką, nie płaci alimentów (pobieram je z funduszu alimentacyjnego). Ja od ponad 10 lat jestem w zwiazku z kimś innym, mąż zdążył dorobić się już dwójki innych dzieci (z tego co mi wiadomo ich matkę zostawił). Czy po tak długiej separacji i braku kontaktu, zainteresowania córką rozwód i odebranie praw pójdzie mi łatwiej? Czy raczej powinnam nastawić się na dłuższą przeprawę.

    Odpowiedz Cytuj
  • Witam, z kolei nt. kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane