Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Rozwód, kredyt na mieszkanie i alimenty

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam. Mam trochę złożone pytanie. Rozstaliśmy się z żoną jakiś czas temu, ona chce rozwodu. Mamy małe dziecko oraz kredyt. Żona chce zostać w mieszkaniu, a mnie kopnąć w dupę. Na razie jest miła dla mnie, ale wiem ze po rozwodzie to się zmieni. I tu moje pytanie. Czy sąd może nałożyć na mnie jakieś nierealnie duże alimenty dla mnie, jeżeli przedstawi ile kosztuje ją utrzymanie mieszkania w kredycie? Żona jest z bogatej rodziny a ojciec jest cwany wiec trochę się boje że będą chcieli mnie zniszczyć.

  Odpowiedz Cytuj
 • Na taką sprawę zdecydowanie polecam wziąć dobrego adwokata! Na pewno takim jest pani Iwona Sztubecka z kancelarii JST. Na pewno dobrze doradzi i zrobi co w jej mocy żeby pomóc!
 • Reklama

 • Małgosia
  Wysłany: 2017-10-05 15:16:07

  Ja szczerze mogę polecić panią adwokat Morawską, byłam w podobnej sytuacji i pomogła i doradziła we wszystkim, rozumiała moją sytuacje i cały czas mnie wspierała. Myślę, że z nią dasz radę! Jak coś możesz ją znaleźć pod stroną adwokatmorawska.pl/ Trzymam kciuki za Ciebie!
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane