Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Rozwód, orzeczenie winy i alimenty - szukam prawnika z Lublina

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, jestem w dość trudnej sytuacji. Moja żona wnisoła pozew i chce uznania mojej winy rozpadu małżeństwa. Dobrze zarabiam i wiem, że może wystąpić o alimenty jeśli sąd orzeknie moją winę oraz może mieć to wpływ na ustalenie moich kontaktów z dziećmu, tyle wyczytałem w sici. Konsultowałem to z prawnikiem, którego polecil mi kolega, ale chciałbym jeszcze zasięgnąć innej bądź nawet innych opinii, bo sprawa wydaje mi sie poważna. Czy możecie kogoś polecić? Będę wdzięczny.

  Odpowiedz Cytuj
 • Msylę że dobrze robisz, warto się skonsultować z kimś jeszcze. Ja bardzo polecam usługi Mecenasa Andrzeja Samulaka. Zadzwoń albo pójdź na rozmowę na pewno Ci doradzi i wtedy zweryfikujesz i sobie porównasz sobie opinie. Czasem też jeszcze watro może poogoglować na ten temat, moze znajdziesz watki z podobnymi problemami.
 • Reklama

 • Z uwagi na zamknięcie Platformy blogów na Onecie podaję nowy link, pod którym znajduje się mój blog nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa: http://uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blo x.pl/html Pozdrawiam dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl
 • Dziękuję, ale chyba kościelny proces nieważności mnie nie dotyczy... Muszynianka, czy możesz coś więcej powiedzieć o tym adwokacie? Tzn polecasz, bo miałaś podobną sytuację czy skąd go znasz?
 • Mecenas Samulak prowadził moją sprawę rozwodową, także mogę śmiało polecić.
 • A możesz podać jakieś szczegóły, sprawa była "trudna" czy dogadałaś się z byłym mężem? Jaki jest ten adwokat, którego polecasz?
 • Rozwód bez orzekania winy, ale trudny podział majątku, pobudowaliśmy dom na mojej działce, mieliśmy też mieszkanie, które wynajmowaliśmy, które było moje jeszcze przed ślubem, także dużo spornych kwestii. Na szczęście udałam się do Mecenasa Samulaka dość wcześnie i udało się wszystko rozwiązać i najlepszym z możliwych wyników dla mnie. Jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi, to mieliśmy szarpania z ustaleniem spotkań z dziećmi i alimentami... Ale wyszło tak, że jestem zadowolona, fakt, że sprawa ciągnęła się dość długa, ale na samą rozprawę czekasz kilka miesięcy, więc.. :/ Jeśli chcesz konsultacji to naprawdę polecam, nie zawiedziesz się, bardzo porządny i uczciwy człowiek i przede wszystkim ogromne doświadczenie.
 • Dzieki za polecenie w takim razie, zamiar się skonsultować jeszcze z dwoma prawnikami w tej sprawie, zobacze co powiedzą, chciałbym, żeby to wszystko przeszło jak najsprawniej.
 • o co chodzi z tym orzeczeniem winy? jestem w separacji, ale zdecydowałam że będe składać o rozwód... powiecie coś więcej?
 • Mariusz
  Wysłany: 2018-04-29 21:48:01

  Jeżeli nie ma solidnych argumentów to ciężko będzie cokolwiek udowodnić, jeśli strony nie łatwo chcą dojść do porozumienia to sprawa może ciągnąć się dosyć długo. Z mojej strony mogę polecić Adwokata Karola Piotrowskiego. Naprawdę solidnie przykłada się do sprawy, mi osobiście pomógł. Od siebie mogę życzyć jedynie powodzenia i wytrwałości. Apostrofa, orzeczenie winy głównie sprowadza się do podziału majątku i kwestii materialnych. Pozdrawiam Mariusz
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane