Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Sprzedaż domu po wycenie rzeczoznawcy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, moi rodzice rozwiedli sie i sa w trakcie podzialu majatku.
    Nieruchomosci zostaly wycenione przez rzeczoznawce i na ostatniej rozprawie zadecydowali o sprzedazy jednej z nich i tu pojawia sie klopot. Czy ta nieruchomosc musi byc sprzedana za kwote ktora oszacowal rzeczoznawca badz wyzsza ? Czy moze byc ona nieznacznie mniejsza oczywiscie za zgoda obydwojga stron. Moja mama twierdzi ze jest jakiś zapis mowiacy o tym ze nieruchomosc nie moze byc sorzedana za mniejsza kwote niz wystawil rzeczoznawca.
    Dziekuje za odpowiedzi.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz Cytuj
  • Anita
    Wysłany: 2017-11-06 16:46:53

    pożyczyć! pożyczyć!! pożyczyć!!! Szukasz renomowanej i akredytowanej prywatnej firmy pożyczkowej, która zapewnia pożyczki na całe życie. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek w bardzo szybki i łatwy sposób, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne, kredyty studenckie, kredyty na działalność gospodarczą, kredyty inwestycyjne, konsolidację zadłużenia i wiele innych. Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub hipoteki? Nie wyglądaj już tak, jak my tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe należały do przeszłości. Pożyczamy fundusze osobom i firmom potrzebującym pomocy finansowej w wysokości 2%. Nie wymaga się numeru ubezpieczenia społecznego i nie jest wymagana kontrola kredytowa, gwarantowana w 100%. Chcę korzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że zapewniamy niezawodną i pomocną pomoc, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci pożyczkę. Następnie wyślij nam wiadomość e-mail na adres: (anitagerardloanfirm@gmail.com), aby złożyć wniosek o pożyczkę
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane