Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wakacje z dzieckiem a pomoc mamy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam wszystkich,

    spędzam z dzieckiem wakacje - cześć wyjazdowa a część w domu.
    Dziecko bardzo pragnie spędzić u babci (mojej mamy) jedną noc - dla dzieci to atrakcja.

    Czy w takim wypadku muszę informować, przed takim faktem, moją byłą żonę o takim zamiarze? Czy jest na to jakiś przepis?

    Odpowiedz Cytuj
  • Dzień dobry, a w jak zostały uregulowane Pana kontakty z dzieckiem oraz sposób sprawowania władzy rodzicielskiej ? Czy dziecko miałoby samo nocować u babci czy z Panem ? Pozdrawiam, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz kancelariaulewicz.pl ulewicz.kancelaria@onet.eu
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane