Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Widywania się ojca z dzieckiem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam wszystkich.
  Mam pytanie. Jak mogę zawalczyć o widzenia z niedawno urodzinym Synem. Moja eks jak tylko się dowiedziała że jest w ciąży to złączeła się widywac ze swoim eks facetem. Wkoncu miałem dość wiecznych kłamstw i dałem sobie spokój. Teraz ona mi ogranicza kontakty z dzieckiem bo chce żeby ojcem był jej były czyli aktualny facet. Z tego co czytałem w necie to sądy głównie zasadzaja co 2 tyg. Ale jak tak rzadko będę widzial małego to nie będzie we mnie widział ojca. Ona i jej rodzina to patologia. Matka mojego syna siedziała w więzieniu a jej siosty zostawiły swoje dzieci i poszły w długą. Boję się że źle wychowa mojego syna. Pomóżcie mi proszę bo nie wiem jak mam walczyć.

  Odpowiedz Cytuj
 • Bioła
  Wysłany: 2018-03-21 14:16:35

  Mam problem bo ojciec dziecka nie chce zabierać go do siebie tylko sie upiera by spotkania odbywały sie u mnie w domu,ja niechce tego bo wyzywa mnie i moje pozostale dzieci.Czy ja mam obowiązek wpuszczac go do domu jak niechce zabierac malego do siebie bo ma takie same jak moje a dodam ze nie jest zameldowany u mnie i my niechcemy go tu oglądać
 • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane