Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam chciałabym wyjechać za granicę z dzieckiem na pobyt stały i tam aby wyrobić dokumenty dziecku będę potrzebowała podpisu ojca. Ale aby to zrobić muszę pozbawić go praw rodzicielskich. W tym momencie ojciec ma ograniczone prawa, ale to nie wystarczy. Jak napisać taki wniosek?

  Odpowiedz Cytuj
 • Witam Mam dzicko z mężczyzną który średnio interesuje sie dzieckiem, nie widział go od porodu już nie wspomnę o pomocy finansowej, chcę złożyć wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich i gdzie wzót takiego wniosku znajdę?z góry dziękuję
 • Reklama

 • Witam Tata mojego nowonarodzonego synka nie intresuje sie nim wcale nie widuje się z nim nie daje pomocy jakiejkolwiek.Chcę złożyc wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich gdzie taki wzór znajdę?Z góry dziekuję za pomoc
 • Żeby ojca pozbawić praw rodzicielskich musisz mieć solidne dowody. pamiętaj że kłamanie może się obrócić przeciwko tobie. W sądzie nie ma żartów. Jeśli jedynym powidem jest wyjazd za granicę to zapomnij, jesli ojciec dziecka się widuje z dzieckiem i ma kontakt . Ostatnio zmieniły się przepisy w prawie rodzinnym na korzyść DZIECKA i jego prawa do spotykania z OBOJGIEM RODZICOW (czyli do kontaktu z ojcem).
 • Witam, wychowuje dziecko sama, jak do tej pory ojciec nie interesował się nim ani nie odwiedzał. Chciałabym ograniczyć mu prawa rodzicielskie. Jeśli nie interesuje się dzieckiem to dlaczego ma również uczestniczyć w ważnych decyzjach dotyczących jego życia, stąd moje pytanie jak powinnam napisać wniosek do sądu o ograniczenie praw rodzicielkich?
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane