Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich

Witam chciałabym wyjechać za granicę z dzieckiem na pobyt stały i tam aby wyrobić dokumenty dziecku będę potrzebowała podpisu ojca. Ale aby to zrobić muszę pozbawić go praw rodzicielskich. W tym momencie ojciec ma ograniczone prawa, ale to nie wystarczy. Jak napisać taki wniosek?

2011.1.27 13:55:46

Odpowiedzi w temacie: Wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich (4)

Witam
Mam dzicko z mężczyzną który średnio interesuje sie dzieckiem, nie widział go od porodu już nie wspomnę o pomocy finansowej, chcę złożyć wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich i gdzie wzót takiego wniosku znajdę?z góry dziękuję

2011.1.27 13:55:58

Witam
Tata mojego nowonarodzonego synka nie intresuje sie nim wcale nie widuje się z nim nie daje pomocy jakiejkolwiek.Chcę złożyc wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich gdzie taki wzór znajdę?Z góry dziekuję za pomoc

2011.1.27 13:59:55

Żeby ojca pozbawić praw rodzicielskich musisz mieć solidne dowody. pamiętaj że kłamanie może się obrócić przeciwko tobie. W sądzie nie ma żartów. Jeśli jedynym powidem jest wyjazd za granicę to zapomnij, jesli ojciec dziecka się widuje z dzieckiem i ma kontakt . Ostatnio zmieniły się przepisy w prawie rodzinnym na korzyść DZIECKA i jego prawa do spotykania z OBOJGIEM RODZICOW (czyli do kontaktu z ojcem).

2011.1.27 20:48:28

Witam, wychowuje dziecko sama, jak do tej pory ojciec nie interesował się nim ani nie odwiedzał. Chciałabym ograniczyć mu prawa rodzicielskie. Jeśli nie interesuje się dzieckiem to dlaczego ma również uczestniczyć w ważnych decyzjach dotyczących jego życia, stąd moje pytanie jak powinnam napisać wniosek do sądu o ograniczenie praw rodzicielkich?

2011.2.14 14:5:6

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika