Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wpis na studia a alimenty

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Czy jestem zobowiązana do dostarczenia mojemu ojcu dokumentu poswiadczajacego wpis na studia w celu dalszego otrzymywania alimentów niezależnie od tego czy on wyrazi taka prośbę/zadanie? Tzn. Czy jeżeli nie poprosi mnie o dokument i przestanie wysłać alimenty to czy jest to zgodne z prawem? Z góry dziękuję za odpowiedź

  Odpowiedz Cytuj
 • KAJA
  Wysłany: 2017-09-15 12:57:03

  WITAM. MAM PYTANIE, CZY OSOBA KTORA POBIERA ALIMENTY Z FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO OD JEDNEGO Z RODZICOW A DRUGI PLACI JEJ ALIMENTY NIBY DO REKI MOZE MIESZKAC Z TYM RODZICEM KTORY TE ALIMENTY JEJ PLACI NIBY DO REKI. ZAZNACZE ZE OSOBA KRORA TE ALIMENTY POBIERA ZALOZYLA SPRAWE DRUGIEMU RODZICOWI O ALIMENTY GDZYZ JEST DOROSLA I JEJ DRUGI RODZIC WYSZEDL ZA MAZ I TRACILA ALIMENTY Z FUNDUSZU. CZY NIE JEST TO SZUSTWO I WYLUDZENIE ALIMENTOW Z FUNDUSZU?
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane