Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wyregulowane Alimenty a Bandyckie podejście komornika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, moja sprawa jest dosyć prosta i chciałbym się dowiedzieć czy nie jestem ofiarą jakiegoś podstępu komorniczego a jeśli tak to jak mogę go uniknąć.

    Sprawa wygląda następująco, mam komornika sądownego za nie płacenie alimentów, oczywiście wszystko mam nadpłacone wpłacałem poprzez bank na konto dziecka mam dowody wpłaty ale zadłużenie u komornika nadal rośnie. Na samym początku gdy pytałem komornika jak to wygląda to powiedział że wystarczy pokazać dowód wpłaty i nie będzie problemu lecz gdy zadzwoniłem do niego po prawie roku to dowiedziałem się że mam ogromny dług który ciągle rośnie a z którego odbiera %-ty maksymalnej sumy i gdy tym razem wspomniałem o dowodach wpłaty to powiedział że to mi nic nie da i kwota nadal będzie rosła wraz z odsetkami, póki matka dziecka nie potwierdzi wpłaty i tutaj mam dla was prośbę ponieważ nie wiem już co robić, płace alimenty i do tego i tak mi dochodzi jeszcze raz ta suma u komornika + odsetki Co mogę z tym zrobić ?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane