Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wysokość alimentów

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam. Mam 53 lata,choruje na nadcisnienie,zarabiam ok. 6000zł miesięcznie,mam prace taką,że gdzie mnie wyślą tam jadę,nie mam jakoś wyznaczonej daty na umowie,tylko w każdej chwili mój pracodawca może ją zerwać. Wydatki miesięczne to ok. 4000zł , na samo paliwo wychodzi 1500zł miesięcznie dla mnie i dla żony + do tego kredyt , mam syna w wieku 16 lat. Sąd na rozprawie o podniesienie alimentów miesiąc temu orzekł podniesienie do 1000zł na 19 latka. Mam zaakceptować taką kwotę,czy moge wnieść o zmniejszenie alimentów ?

  Jeszcze pytanie do kiedy mam obowiązek płacić alimenty ?

  Odpowiedz Cytuj
 • Marcin
  Wysłany: 2017-03-11 08:49:41

  Witam była partenrka chce mnie pozwać o alimenty.Tylko ,ze opiekujemy się dzieckiem po polowie. Nie chce opieki naprzemiennie ale z perspekryzysem tak to wygląda. Ja ponoszenia koszty utrzymania dziecka jak jest u mnie. Co mogę zrobić w tej sprawie?
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane