Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Zmiana aktu urodzenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam.
    Kiedy urodziłam mojego syna to niestety jego ojciec nie istniał w naszym życiu ponieważ uciekł. Wrócił po 3 miesiącach narodzin swojego dziecka. Teraz domaga się by być na akcie urodzenia. Czy ojciec wpisywany do aktu urodzenia musi być obecny przy tej zmianie czy mogę zrobić to sama? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i informację.

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane