Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Zmiana opiekuna dziecka

Witam

Moja corka 13lat nie jest szczesliwa mieszkajac ze swoja matka jej synem oraz mezem. Wyglada to tak ze jest traktowana jako opiekunka do dziecka, pomoc domowa. Do tego w domu ciagle krzyki I wulgarny jezyk. Jednym slowem dziecinstwo jakie powinna miec przelatuje jej przez palce. Postanowilem zrobic wszystko co w mojej mocy zeby odzyskac corcie i w koncu udalo mi sie z pomoca corki namowic byla zone do wniesienia wniosku o zmiane opiekuna dziecka na czas 5 lat. Jestesmy wraz z corka ogromnie podekscytowani i szczesliwi ze znow bedziemy razem. Teraz pytanie odnosnie alimentow. Ja do tej pory placilem sumiennie alimenty w wys. 1000pln , oczywiscie teraz corka bedzie mieszkala ze mna wiec mysle ze to byla zona powinna placic na utrzymanie dziecka. Slownie umowilem sie z nia na 500pln (nie chce robic afery o pieniadze wiec zgodzilem sie bez niczego na ta kwote) Co powinienem teraz zrobic? Zalozyc sprawe czy moze bedzie to powiazane ze sprawa zmiany opiekuna ?
dziekuje z gory i pozdrawiam

2018.5.6 11:40:36

Odpowiedzi w temacie: Zmiana opiekuna dziecka (5)

Adwokat Magdalena Rymkiewicz-Aranowska to osoba, na którą można liczyć nie tylko w sprawach rodzinnych. Jej wiedza, doświadczenie i umiejętność pracy z klientem przekładają się na skuteczne rozwiązania. W mojej sprawie adwokat Rymkiewicz-Aranowska była niezwykle pomocna i profesjonalna. Gorąco polecam jej usługi każdemu, kto potrzebuje skutecznej reprezentacji w sprawach rodzinnych. W ofercie Pani adwokat są również płatne porady prawne, kontakt: 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

2024.3.7 13:18:15

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika