Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

zmiana zabezpieczenia kontaktów, a zażalenie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,
  Szanowni Państwo potrzebuję pomocy.
  Zostało mi zmienione (zaocznie, na posiedzeniu niejawnym) zabezpieczenie kontaktów, z którym się nie zgadzam i będę robić zażalenie, ale czy złożenie zażalenie wstrzymuje dostosowanie się do tego zabezpieczenia, czy mimo zażalenie do czasu jego rozpatrzenia muszę respektować tę zmianę zabezpieczenia kontaktów?
  Będę wdzięczna za pomoc, bo od tego zależy zdrowie psychiczne mojego małego dziecka.

  Odpowiedz Cytuj
 • dodam jeszcze, że pierwsze zabezpieczenie kontaktów było wydanie rok emu i było realizowane, teraz dostałam zmianę zabezpieczenia kontaktów do której będę składać zażalenie i czy w takim wypadku to zażalenie wstrzymuje wykonanie zmiany zabezpieczenia i wracamy do pierwotnego zabezpieczenia?
 • Reklama

 • Tato
  Wysłany: 2017-09-27 01:09:57

  W moim przekonaniu, jeżeli złożyłaś zażalenie w przepisowym czasie to przed jego rozpatrzeniem nie ma uprawomocnienia tego wyroku a więc nie zmienia się stan prawny. Nie jestem prawnikiem ale od 4 lat użeram się ze swoją byłą partnerką w sądzie i cały czas się o to potykam. Właśnie zwracam się do sądu z prośbą o wyjaśnienie czy cofnięcie przez sąd II instancji do ponownego rozpatrzenia sprawy o kontakty z dziećmi ( w I instancji wygrała ) wiąże się z powrotem do ustalonych podczas rozstania zasad opieki ( naprzemiennej ) czy do stanu istniejącego, zamieszkiwania dzieci z nią, który to moja była "wymusiła" po wyroku nieprawomocnym I instancji ...
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane