Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Brak porozumienia w rodzinie...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale mam poważny problem. W mojej całej rodzinie jest konflikt. Mam 2 duzo starsze siostry które odwróciły się od mnie, rodzice się nienawidzą, matka wyjechała zostawiając dom dodając ze mama ma ciężka depresje i popadła w alkoholizm , ojciec pracoholik praktycznie codziennie pracuje do 20 przy domu. Moje 2 siostry tez odwróciły się od niego, tylko ja zostałam w domu i mu pomagam. Tzn pomagałam 27 lat. Teraz mam partnera, który razem ze mną zamieszkał i tu pojawia sie ale, tato mówi ze ta nieruchomość jest moja i mi ja obiecuje, ale ale jakoś mu sie nie spieszy z tym...a ja sie martwię o niego ze jak zaniemoże, zostanę na lodzie, bo mama pewnie będzie chciała rozwód i podział majątku i moje siostry tez które maja duzo pieniędzy. Tato zaczyna mnie traktować i chłopaka jakbyśmy chcieli go czegoś pozbawić itp Co robic?

  Odpowiedz Cytuj
 • adela
  Wysłany: 2017-06-23 16:24:14

  Takie sprawy bez pomocy adwokata mogą ciągnąć się latami, też mam problem z wujem, nie mam z nim kontaktu, od lat mieszka za granicą (o ile jeszcze żyje) a jest jednym ze spadkobierców, nie wiem jak się za te sprawy zabrać,przeglądam ogłoszenia [url=http://kancelaria-kopko.pl/sprawy-spadkowe/]spadki warszawa[/url] i szukam info ale widzę że będzie ciężko
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane