Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Czy mam prawo do zachowku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Chodzi o mieszkanie kiedyś kwaterunkowe obecnie wykupione własnościowe.
    Głównym najemcą w mieszkaniu kwaterunkowe była moja matka. W mieszkaniu razem z nia mieszka jej syn a mój brat.
    Wiele lat temu po cichu mieszkanie zostało wykupione za pieniądze mojego brata który mieszka w tym mieszkaniu.
    Oczywiście mieszkanie wykupione było na moją matkę bo była głównym najemcą więc Ona była jego właścicielem.
    Obecnie mieszkanie zostało podarowane mojemu bratu.
    Czy po śmierci mojej matki mnie się należy zachowek ?.
    Dziękuję i pozdrawiam
    Krzysztof

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane