Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Czy oddzielny rachunek bankowy mamy wchdzi w skłąd spadku po śmierci taty?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam,
    niedawno zmarł mój tata. Rodzice mieli oddzielne rachunki bankowe choć są małżeństwem i nie mieli rozdzielności majątkowej.
    Moje pytanie brzmi czy po śmierci taty musimy dopisać do podziału majątku także połowę środków z konta mamy jeżeli posiada ona swój oddzielny rachunek, a tata do niego nie był dopisany w żaden sposób?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane