Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Łódź prawo spadkowe ,darowizna-szukam adwokata

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Szukam adwokata z Łodzi specjalizujacego się w prawie spadkowym,konkretnie potrzebuję porady odnośnie cofnięcia darowizny ,za namiar ślicznie dziękuję.

  Odpowiedz Cytuj
 • Najlepiej przedzwoń do kancelarii mecenas Chróścielewskiej pod numer 666 609 065. Dla mnie są najlepsi w całej Łodzi. Świetne, konkretne i merytoryczne porady prawne. Koleżanka miała problem spadkowy, poradzili jej co ma robić i dzięki nim nie miała z tym spadkiem żadnych problemów. Warto poprosić o poradę, pracują tam naprawdę uprzejmi ludzie z bardzo dużą wiedzą.
 • Reklama

 • Moją koleżankę podczas rozwodu reprezentowali prawnicy z kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej i ja z polecenia koleżanki postanowiłam skorzystać z ich usług - udałam się po poradę prawną w sprawie spadku po obcej osobie. Dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy, wiedzę przekazali mi w bezpośredni, merytoryczny sposób. Byłam bardzo zadowolona z wizyty, na pewno jeszcze wrócę jeśli będzie taka potrzeba.
 • Polecam kancelarię pani mecenas Chróścielewskiej. Z tego, co mówiła moja koleżanka to faktycznie sprawy spadkowe mają nieźle obcykane :) Ja korzystałam z ich pomocy przy ciężkim i skomplikowanym rozwodzie. Mi również bardzo pomogli.
 • Już pisałam w poprzednim wątku - kontaktujcie się z prawnikami z kancelarii mecenas Chróścielewskiej. Najlepiej dzwonić pod numer 666 609 065. Oni siedzą w prawie spadkowym i rodzinnym, to świetni prawnicy, na pewno pomogą.
 • Co tu więcej mówić - też polecam kancelarię mecenas Chróścielewskiej :) Tak jak pisali moi przedmówcy to świetni prawnicy z dużym doświadczeniem. Dzwońcie i pytajcie co macie dalej robić - oni na pewno doradzą :)
 • Gdyby nie prawnicy z kancelarii mecenas Chróścielewskiej to miałabym nic a nie spadek... Okazuje się, że sprawy spadkowe wcale nie są takie łatwe. Zawsze znajdzie się ktoś, kto czyha na nasz majątek. Na szczęście w czas trafiłam do dobrej kancelarii. Z ich pomocą udowodniłam, że tylko ja mam prawa do tego spadku.
 • Laurka
  Wysłany: 2016-10-12 12:16:27

  Profesjonalistów znajdziesz w kancelarii mecenas Magdaleny Chróścielewskiej, którą tak wszyscy tutaj chwalą. Najlepiej zadzwoń do nich pod numer 666609065 i umów się na spotkanie. Oni Ci dokładnie wytłumaczą, co masz dalej robić :)
 • zuz83
  Wysłany: 2016-10-19 15:56:25

  Też myślę, że kancelaria Magdaleny Chróścielewskiej to dobry wybór. Prawo spadkowe to ich konik więc myślę, że taka sprawa z cofnięciem darowizny nie będzie dla nich niczym skomplikowanym. Ja byłam u nich dokonać podziału spadku. Poszło nam szybko, aż byłam w szoku, że tak szybko :)
 • Anka
  Wysłany: 2016-10-20 11:53:40

  Jeśli szukasz kogoś sprawdzonego sprawdź mec. Dariusza Staniszewskiego. Jest z Warszawy, ale do Łodzi to godzina drogi. A przynajmniej masz pewność, że będzie sensowny.
 • Gosia
  Wysłany: 2016-10-28 13:02:49

  Nie mogliśmy się z bratem dogadać w kwestii spadku po rodzicach. Wyszło na to, że bez prawnika ani rusz. Z polecenia poszłam do kancelarii mec. Chróścielewskiej i był to dobry wybór. Powiedziała mi co mam zrobić, wytłumaczyłam bratu i jakoś poszło. Jestem bardzo zadowolona z usług.
 • Radek
  Wysłany: 2016-11-11 15:30:43

  Też polecam Kancelarię Pani Mecenas Chróścielewskiej. Byłem u nich po poradę w sprawie testamentu mojego ojca. Zostałem obsłużony na najwyższym poziomie.
 • Paweł
  Wysłany: 2016-11-14 21:19:05

  Polecam mec. Dariusza Staniszewskiego
 • Marcin Jaworski
  Wysłany: 2016-11-24 11:23:11

  Z darowiznami zawsze są jakieś jaja niestety. Dlatego taki kontakt do dobrego prawnika warto zawsze mieć pod ręką. Wiele osób tutaj poleca kancelarię pani mecenas Chróścielewskiej, ja do nich dołączam. Kilka lat temu byłem u nich bo potrzebowałem pomocy właśnie z formalnościami dotyczącymi darowizny.
 • Anka
  Wysłany: 2016-12-20 15:47:47

  Pisałam już w innych tematach, jak spadki to tylko kancelaria Pani Chróścielewskiej. Kilka lat temu mi pomagali, gdy niespodziewanie odziedziczyłąm spadek po dalekiej krewnej. Byłam bardzo zadowolona z tej wspolpracy więc smialo mogę i Wam tutaj polecic. Pozdraiwiam
 • Sandra
  Wysłany: 2016-12-23 20:53:06

  Dołączam do wszystkich poleceń kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej. Kilka lat temu sama miałam okazję u nich być właśnie w sprawie spadku i przyznam, że zostałam obsłużona na najwyższym poziomie. Jestem zadowolona :-)
 • marzena
  Wysłany: 2017-01-19 10:58:31

  ja byłam w kancelarii pani chroscielewskiej tylko po poradę w sprawie spadkowej ale też jestem bardzo zadowolona. prawnicy podeszli do mnie profesjonalnie. widac, że zależy im na klientach.
 • Piotr
  Wysłany: 2017-01-31 10:40:49

  W podobnej sytuacji reprezentowali mnie prawnicy z kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej. Byłem bardzo zadowolony z tego jak zostałem potraktowany. Przede wszystkim wywiązali się z terminów, co dla mnie jest bardzo ważne.
 • Ibisz
  Wysłany: 2017-02-28 15:59:42

  Też miałam problem z darowizną. Znajoma poleciła mi Kancelarię Adwokat Chróścielewskiej. Ja dołączam do poleceń, świetnie mi doradzili. Warto było posłuchać znajomej i sugerować się opiniami w internecie.
 • Ewa
  Wysłany: 2017-03-30 14:31:33

  A zaglądaliście kiedykolwiek do rankingu adwokatów? Jest wiele różnych niezależnych rankingów w sieci, między innymi http://www.skuteczny-adwokat.com/ . Myślę, że możecie śmiało z nich skorzystać i znaleźć kogoś odpowiedniego dla siebie.
 • Lenka
  Wysłany: 2017-04-30 14:23:49

  Jestem z Łodzi i skorzystałam z porady w kancelarii pani Chróścielewskiej odnośnie ugodowego załatwienia sprawy spadku. Bardzo dobrze mi doradzili, dzięki nim nie trzeba było przeprowadzać całej sprawy przez sąd - polecam!
 • Ryszard
  Wysłany: 2017-06-22 22:28:48

  Skorzystaliśmy z porady kancelarii pani Chróścielewskiej, kiedy mój ojciec chciał przekazać nam w darowiźnie nieruchomość. Mieliśmy z tym małe problemy i nie wiedzieliśmy jak to załatwić. W kancelarii pomogli nam przygotować wszystkie dokumenty i pokierowali co krok po kroku zrobić. Polecam, mają profesjonalne podejście.
 • Andora
  Wysłany: 2017-06-30 21:15:21

  Mieliśmy taki problem, kiedy moja mama przekazała w darowiźnie mieszkanie mojej bratowej, a ta ją chciała z niego wyrzucić. Poszłyśmy za namową mojej koleżanki z pracy do kancelarii pani Chróścielewskiej, w której udzielono nam fachowej pomocy. Potrafią pomóc nawet w sytuacjach na pozór beznadziejnych.
 • http://www.kancelaria-csp.pl/ - polecam tą kancelarię. Bardzo fachowe i ludzkie podejście. Dzięki doświadczeniu, wysoka jest skuteczność ich działania
 • Kancelaria Chróścielewskich jest faktycznie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o prawo spadkowe. Korzystałam już z ich usług w tym zakresie w zeszłym roku - przy skomplikowanej sprawie spadkowej po moim dziadku. Potrafią udzielać bardzo cennych porad i załatwiają rzeczy niemożliwe w kilka chwil :)
 • Ginewra
  Wysłany: 2017-07-31 21:51:08

  Umów się do kancelarii Magdaleny Chróścielewskiej - są świetni jeśli chodzi o sprawy spadkowe. Moi bracia próbowali podważyć testament po naszym zmarłym ojcu, jednak nie mieli szans. Przed śmiercią Tato zwrócił się o pomoc własnie do tej kancelarii - załatwili wszystkie sprawy prawne odnośnie przepisania jego majątku i zabezpieczenia mojej przyszłości. Dzięki nim mogę dzisiaj spać spokojnie :)
 • Barnaba
  Wysłany: 2017-08-14 14:19:33

  Potwierdzam, najlepiej zgłosić się do kancelarii pani Chróścielewskiej. Współpracowałem z nimi, kiedy zmarł mój ojciec, a wcześniej przepisał mi gospodarstwo w formie darowizny - zaczęli upominać się o to moi bracia. Dzięki kancelarii wyszłem z tego obronną ręką :) Godni polecenia.
 • Krzysztof
  Wysłany: 2017-08-31 21:32:20

  Zgadzam się z moimi przedmówcami. Adwokaci z Kancelarii Pani Chróścielewskiej prowadzili mi sprawę o zachowek i doprowadził do jej szczęśliwego końca. Przed sprawą nawet nie rozmawiałem z moim rodzeństwem, jednak w jej trakcie adwokat pogodził nas i znalazł idealne rozwiązanie. Jestem mu za to bardzo wdzięczny, a Pani Chróścielewskiej dziękuję za prowadzenie Kancelarii, która reprezentuje tak wysoki poziom oraz zatrudnia specjalistów w swojej dziedzinie.
 • MariaJonka
  Wysłany: 2017-09-13 12:36:59

  W kwestii usług świadczonych przez Kancelarie Pani Chróścielewskiej, również muszę przyznać, że są na naprawdę najwyższym poziomie. Obsługa sprawna, szybka i fachowa. Prawnik, który prowadził moją sprawę spadkową, okazał mi pełne wsparcie zarówno merytoryczne jak i emocjonalne, co bardzo mi pomogło, bo byłam zdruzgotana po śmierci mojego brata. Takich prawników naprawdę ze świecą szukać! Polecam!
 • Waldemar
  Wysłany: 2017-09-19 12:18:28

  Najlepsi adwokaci w Łodzi pracują w kancelarii Pani Chróścielewskiej - to prawdziwi fachowcy, kochający swój zawód i robiący to po prostu najlepiej jak to tylko możliwe. Byłem ich klientem w sumie trzykrotnie, w tym raz właśnie w związku ze sprawą spadkową, i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę bardzo zadowolony. Wszystkie sprawy zakończyły się moim zwycięstwem, a prawnicy byli bardzo rzetelni i terminowi. Polecam!
 • Gosia
  Wysłany: 2017-10-19 07:41:42

  My byliśmy w kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej kiedy załatwialiśmy sprawę ustalenia spadku. Otrzymaliśmy kompetentną pomoc i doradztwo w tym zakresie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług.
 • Arek
  Wysłany: 2017-10-31 17:32:59

  Ja też polecam kancelarię mec. Chróścielewskiej. W kwestiach związanych z prawem spadkowym jest ona najlepsza. Prowadzili dwie moje sprawy - o nabycie spadku i o jego podział. Ze wszystkim poradzili sobie doskonale.
 • Foczka
  Wysłany: 2017-11-12 18:43:35

  Szczerze mówiąc bardzo bałam się pójść do prawnika. Stresują mnie kontakty z obcymi ludźmi i nowe miejsca, dlatego też bardzo zwlekałam z podjęciem koniecznych kroków w związku ze spadkiem po moim ojcu. Na szczęście wypchnęła mnie przyjaciółka i wybór padł własnie na Kancelarię Pani Magdaleny Chróścielewskiej. Ku mojemu zdumieniu potraktowali mnie tka miło i przyjaźnie, że poczułam się prawie jak w domu i cały strach gdzieś prysnął. Co jednak najważniejsze dzięki ich pomocy uzyskałam należny mi spadek, za co jestem naprawdę wdzięczna. Niesamowite miejsce - gorąco polecam każdemu z podobnym problemem.
 • Lan
  Wysłany: 2017-11-13 14:55:44

  Też mogę polecić mec. Staniszewskiego. Wreszcie sensowny prawnik.
 • Kamila
  Wysłany: 2017-11-17 15:56:10

  Ja osobiście polecam mec. Marka Seroczyńskiego. Co prawda nie jest on z Łodzi, ale podejmuje się spraw na terenie całego kraju. Bardzo miło wspominam współpracę z jego kancelarią. Elastyczność, terminowość i po prostu ludzkie podejście. W prawie spadkowym jest prawdziwym ekspertem. Trzymaj namiar - http://seroczynski.com.pl/.
 • Kaja
  Wysłany: 2017-11-21 11:59:50

  Adwokat Maciej Marczak. Ja sama akurat miałam u niego sprawę rozwodową ale trafiłam przez koleżankę, której prowadził sprawę o zachowek. Obie jesteśmy zadowolone, na tyle, że polecam dalej. Jeżeli Wasi znajomi nie podpowiedzą nikogo innego, moim zdaniem warto spróbować tutaj.
 • Kaja
  Wysłany: 2017-11-21 12:09:56

  Znalazłam stronkę mec. Marczaka http://notatkizprawa.blog.pl/category/spadki/ część o spadkach. Warto poczytać żeby się zorientować z kim macie do czynienia. ;)
 • Bartłomiej Góra
  Wysłany: 2017-11-22 18:10:12

  Na pewno warto postawić na adwokata pewnego. Kogoś znanego i solidnego. Myślę, że kancelaria Pani Chróścielewskiej będzie tutaj najlepszym wyborem - specjalizują się własnie w tego typu sprawach, a mają tak wielką renomę, że wszędzie mówi się o nich w samych superlatywach. To zdecydowanie pewniak :)
 • Brukiewicz
  Wysłany: 2017-12-15 16:07:50

  Właściwie cała moja rodzina, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, chodzi do Chróścielewskich. Kancelaria Pani Chróścielewskiej to naprawdę świetne miejsce - z wykwalifikowanymi, zdolnymi prawnikami i taką przyjazną atmosferą. Za każdym razem gdy tam byłem, wszystko odbywało się bardzo sprawnie i szybko. Koszty także umiarkowane... ;) Z mojej strony bardzo polecam
 • Leon
  Wysłany: 2017-12-18 13:59:22

  Kancelaria CSP z Poznania, polecam. Słyszałem kilka pozytywnych opinii.
 • Nikon
  Wysłany: 2017-12-28 20:12:00

  Warto iść do Pani Chróścielewskiej - są bezkonkurencyjni w tym zakresie. Zresztą najlepiej sprawdź ich stronę :) Wg. mnie warto
 • AmoreMia
  Wysłany: 2018-01-16 18:20:54

  Osobiście polecałbym adwokatów z kancelarii Pani Chróścielewskiej - są najlepsi w mieście jeśli chodzi o tego typu rzeczy. Sam wielokrotnie miałem okazje być klientem i jestem bardzo bardzo zadowolony.
 • Jonasz
  Wysłany: 2018-01-26 16:54:17

  Miałem kiedyś bardzo podobną sprawę i prowadziła ją Pani mecenas Chróścielewska. Ja byłem akurat za granicą, więc kontaktowaliśmy się telefonicznie, ale dla niej to nie był żaden problem. Przez cały okres współpracy Pani Magda była bardzo terminowa i włożyła ogrom wysiłku żeby mi jak najlepiej pomóc - w zasadzie wszystko przygotowała za mnie, a ja niczym nie musiałem się martwić, za co jestem naprawdę bardzo wdzięczny. Może umów się wlaśnie tam? Tylko pewnie trzeba by to zrobić z pewnym wyprzedzeniem, bo kto jak kto, ale Pani Chróścielewska może mieć dużo klientów.
 • Jabadabadu
  Wysłany: 2018-02-16 19:40:34

  Z tego co slyszalem tego typu sprawy jak wlaśnie cofnięcie darowizny często są bardzo skomplikowane i przeciągają się w nieskończoność, ale bez obaw, dobry adwokat z pewnością sobie z tym poradzi. Osobiście polecałbym Panią Magdalenę Chróścielewską, bo sam miałem kiedyś okazje być jej klientem i przekonałem się, że jest naprawdę niezawodna w tym co robi. Świetna prawniczka z krwi i kości. Prowadzi bardzo dobrą kancelarie w Łodzi. Generalnie wszyscy pracownicy trzymają najwyższy poziom :) http://chroscielewska-chroscielewski.com/
 • Mój nick
  Wysłany: 2018-02-22 13:22:07

  Weź się umów do kancelarii Pani Chróścielewskiej. Byłem kilka lat temu, ale sądząc po pozytywnych komentarzach nic się tam nie zmieniło ;) Nigdy jako klient nie zostałem tak miło i profesjonalnie potraktowany jak tam. Po prostu nie mam zastrzeżeń.
 • BlackSparrow
  Wysłany: 2018-03-18 18:32:53

  Sprawy tego typu często bywają trudne, ale nie martw się - Pani Chróścielewska, którą zresztą często tutaj się wymienia z pewnościa sobie z tego typu sprawą dobrze i szybko poradzi. Dla prawników z tamtej kancelarii to chleb powszedni, bo stawiają od lat właśnie na specjalizacje w tym zakresie prawa. Polecam poczytać fajne forum, piszą na nim dużo konkretów, m.in. właśnie o Chróścielewskiej: http://dobryprawnik-lodz.pl/
 • Maratończyk
  Wysłany: 2018-03-25 15:04:00

  Najlepiej zadzwoń i umów się do Pani mecenas Chróścielewskiej - ona bardzo zna się na takich rzeczach, a z tego co wiem tego typu sprawy bywają dośc złożone. Ale głowa do góry - jeśli się do niej umówisz będziesz naprawdę w dobrych rękach. Myślę, że Pani Magda z pewnością sobie z tym poradzi :) Najlepiej poczytaj o niej na własną rękę, chociażby w tym rankingu http://skuteczny-adwokat.com/ korzystałem z niego kiedy sam byłem na etapie wyboru prawnika i w ten sposób trafiłem właśnie na Panią Magdę. Jak sam widzisz jestem z tej decyzji bardzo zadowolony :)
 • WolvoBenz
  Wysłany: 2018-04-16 19:08:05

  Bardzo szanuje Panią mecenas Chróścielewską i wszystkich prawników jej pokroju. Pomoc prawna bardzo sprawna i szybka, z terminami był co prawda trochę problem, ale Pani Magdalena zgodziła się specjalnie dla mnie zostać w pracy po godzinach, za co jestem naprawdę naprawdę wdzięczny! Pani adwokat była za każdym razem bardzo terminowa i zawsze świetnie przygotowana do sprawy, tak że naprawdę nie mogłem mieć żadnych zastrzeżeń :) Moim zdaniem najlepiej zrobisz jeśli umówisz się właśnie do niej. Najlepsza prawniczka u jakiej byłem.
 • Kompaktowy71
  Wysłany: 2018-04-24 15:47:09

  Polecam Panią Magdę Chróścielewską, to najlepsza prawniczka u jakiej zdarzyło mi się być i jedyna, z której usług byłem naprawdę w stu procentach zadowolony. Wszystkie informacje potrzebne by się umówić znajdziesz na stronie jej kancelarii http://chroscielewska-chroscielewski.com/ Zresztą poza informacjami czysto praktycznymi jest tam też wiele ciekawych wpisów i porad prawnych. Warto moim zdaniem poczytać :)
 • Kompaktowy71
  Wysłany: 2018-04-24 15:47:09

  Polecam Panią Magdę Chróścielewską, to najlepsza prawniczka u jakiej zdarzyło mi się być i jedyna, z której usług byłem naprawdę w stu procentach zadowolony. Wszystkie informacje potrzebne by się umówić znajdziesz na stronie jej kancelarii http://chroscielewska-chroscielewski.com/ Zresztą poza informacjami czysto praktycznymi jest tam też wiele ciekawych wpisów i porad prawnych. Warto moim zdaniem poczytać :)
 • Dorota
  Wysłany: 2018-04-25 15:59:54

  Również polecam panią Chróścielewską, fantastyczny prawnik z powołania. Sprawa załatwiona szybko i skutecznie, bez zbędnego gadania. Wszystko zrobione na czas, a dla mnie terminy są bardzo istotne. Dlatego zostawiam pozytywną opinię i polecam.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane