Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Spadek, a darowizna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam
    Proszę o pomoc.
    Moja babcia miała 4 dzieci. Za życia zrobiła darowiznę mieszkania mojemu kuzynowi, jej wnukowi.
    Bacia nadal mieszkała w tym mieszkaniu razem z moim tatą.
    Po śmierci babci tata nadal tam mieszkał.
    Tata zmarł, i teraz moje pytanie. Czy po śmierci babci mieszkanie należało się wylacznie wnuczkowi czy wszystkim dzieciom babci? Jeśli wszystkim dzieciom to czy część mojego taty po jego śmierci przechodzi na jego dzieci?


    Odpowiedz Cytuj
  • M
    Wysłany: 2018-04-15 18:37:25

    Witam, bardzo ważne jest kiedy babcia przekazała darowiznę, na ile lat przed swoją śmiercia? Jeśli przed 10 laty to należy ci się cześć po ojcu.
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane