Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

spadek po zmarłym ojcu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam. 31 maja zmarł mój tata. razem z mama mają mieszkanie własnościowe. po jego śmierci należy mi się połowa jego części. ( jestem jedynaczka ) . mama chce abym zrzekła się tej swojej części na jej poczet. mówi , że to dlatego żebym nie musiała w przyszłości płacić jakiejś kary. czy jest to prawda? Czy muszę się zrzec tej mojej części? trzeba coś z tym w ogóle robić ? dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam Karolina.

    Odpowiedz Cytuj
  • Kamila
    Wysłany: 2017-08-21 09:43:12

    Ja bym na Twoim miejscu poszła do notariusza bo na forum nie zawsze można liczyc na życzliwą poradę. Ja sama byłam niedawno w Krakowie u Pani Notariusz Marty Sajkiewicz-Zarzyckiej i mogę polecić. Kancelaria w dobrym punkcie bo na Al. Modrzewiowej 13. Skontaktuj się z Panią Martą ona z pewnoscią Ci podpowie co trzeba zrobić w tej sytuacji.
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane