Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Sprawa w sądzie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam. Chciałam się dowiedzieć jak mniej więcej wygląda sprawa w sądzie, tz. interesują mnie pytania jakie zadaje sąd. Będę wdzieczna za pomoc.

  Odpowiedz Cytuj
 • oszukana
  Wysłany: 2007-12-29 01:18:39

  Sąd jest oszustem, trzeba go nagrywać. Nie potrzebna jest obecnie zgoda sędziego na nagrywanie rozprawy, trzeba tylko wszystkich uprzedzić.
 • Reklama

 • iwonkaa
  Wysłany: 2007-12-29 11:23:22

  Sprawa wygląda tak, że jest 3 spadkobierców: mój ojciec, kuzynka i kuzyn, który zrzekł się spadku na rzecz mojego ojca, więc on ma 75% spadku (mieszkania) a kuzynka 25%. Czy na tą sprawe sądową mogą mieć wpływ stosunki między moim ojcem a kuzynką. Moja kuzynka pracuje za granicą i kiedy prosiliśmy o kontakt to mówiła, że nie ma czasu a jak sie dowiedziała, że dostanie spadek to od razu zmieniła ton. Zaczeła sie czegoś czepiać (jak by z zazdrości), napisałam jej pare słów prawdy i pewnego dnia przyszła do mnie do domu i zaczeła wraz ze swoim mężem przeklinać na mnie. Nie nagrałam tego, ale czy taka sytuacja może wpłynąć na orzeczenie sądu?
 • iwonkaa
  Wysłany: 2007-12-30 18:54:08

  Chciałam sie jeszcze dowiedziec ile może być rozpraw i czy za każdą trzeba płacić?
 • witam Zostałem zatrzymany i podczas kontroli wyszło że spożywałem alkohol chciałem się zapytać ile mam czekac na sprawę?Z góry dziękuję za pomoc
 • Witam piszę w takiej sprawie otóż w grudniu 2016 miałem sprawe jako oskarżony jednak wyrok nie zapadł i został podany nowy termin sprawy ale dokładnie nie usłyszałem TERAZ PYTANIE czy dostane wezwanie na tą drugą sprawe ?
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane