Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Sprawa w sądzie

Witam. Chciałam się dowiedzieć jak mniej więcej wygląda sprawa w sądzie, tz. interesują mnie pytania jakie zadaje sąd. Będę wdzieczna za pomoc.

2007.12.27 14:12:24

Odpowiedzi w temacie: Sprawa w sądzie (5)

Sąd jest oszustem, trzeba go nagrywać. Nie potrzebna jest obecnie zgoda sędziego na nagrywanie rozprawy, trzeba tylko wszystkich uprzedzić.

2007.12.29 1:18:39

Sprawa wygląda tak, że jest 3 spadkobierców: mój ojciec, kuzynka i kuzyn, który zrzekł się spadku na rzecz mojego ojca, więc on ma 75% spadku (mieszkania) a kuzynka 25%. Czy na tą sprawe sądową mogą mieć wpływ stosunki między moim ojcem a kuzynką. Moja kuzynka pracuje za granicą i kiedy prosiliśmy o kontakt to mówiła, że nie ma czasu a jak sie dowiedziała, że dostanie spadek to od razu zmieniła ton. Zaczeła sie czegoś czepiać (jak by z zazdrości), napisałam jej pare słów prawdy i pewnego dnia przyszła do mnie do domu i zaczeła wraz ze swoim mężem przeklinać na mnie. Nie nagrałam tego, ale czy taka sytuacja może wpłynąć na orzeczenie sądu?

2007.12.29 11:23:22

Chciałam sie jeszcze dowiedziec ile może być rozpraw i czy za każdą trzeba płacić?

2007.12.30 18:54:8

witam
Zostałem zatrzymany i podczas kontroli wyszło że spożywałem alkohol chciałem się zapytać ile mam czekac na sprawę?Z góry dziękuję za pomoc


2010.8.30 11:39:36

Witam piszę w takiej sprawie otóż w grudniu 2016 miałem sprawe jako oskarżony jednak wyrok nie zapadł i został podany nowy termin sprawy ale dokładnie nie usłyszałem TERAZ PYTANIE czy dostane wezwanie na tą drugą sprawe ?

2017.1.29 19:52:34

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika