Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

szukam prawnika - Kraków

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Mam problem, ojciec mojego dziecka od lat nie płaci alimentów. Ponieważ jest poza granicami Polski nie można go namierzyć. Rośnie na niego dług + odsetki. Niedawno zmarła jego matka, która nie ma nikogo poza nim, a zostawiła po sobie mieszkanie. Czy mogę wystąpić w imieniu córki, by to mieszkanie zostało zlicytowane na poczet długu syna zmarłej?

  Szukam dobrego prawnika z Krakowa do tej sprawy. Znajomy polecił mi te kancelarię: http://bartoszuk.com/. Czy ktoś korzystał z ich usług i również może polecić?

  Odpowiedz Cytuj
 • adwokat
  Wysłany: 2017-02-04 20:38:02

  Najpierw musi Pani wystąpić z wnioskiem o stwierdzenie nabycia spadku po zmarłej , wskazując jako spadkobiercę jej syna i wykazac interes prawny do złożenia takiego wniosku . Potem dalsze kroki.
 • Reklama

 • adwokat
  Wysłany: 2017-02-04 20:49:23

  Generalnie musi się Pani uzbroić w cierpliwość , bo potrwa to kilka lat , zanim dojdzie do ewentualnej licytacji. A ile wynosi dług alimentacyjny ?
 • Joanna2017
  Wysłany: 2017-07-17 13:11:24

  W takich sprawach najlepiej korzystać z pomocy sprawdzonej i skutecznej kancelarii. Z doświadczenia mogę polecić usługi GP kancelarii znajdującej się przy ulicy Starowiślnej. Również do nich trafiłam z polecenia i w mojej sprawie okazali się bardzo skuteczni i profesjonalni. Pomogli mi wyegzekwować zaległe alimenty oraz podnieść kwotę alimentów o ponad 30% . Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że warto w podobnych przypadkach zgłaszać się do nich z prośbą o pomoc, ponieważ cieszą się opinią jednych z najbardziej skutecznych w mieście. Na swoim przykładzie mogę zarekomendować.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane